Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IwonkaW

Nauczyciel walnal dziecko w twarz

Polecane posty

Gość IwonkaW

Moja corka chodzi do pierwszej klasy. Dzis cala przejeta opowiadala,jak to jej pan zdenerwowal sie na jednego ucznia.Najpierw zwracal mu uwage,pozniej krzyczal,w koncu chyba puscily mu nerwy i walnal chlopca w twarz. Cale zdarzenie potwierdza tez kolezanka mojej corki. I teraz nie wiem,co powinnam zrobic. Porozmawiac z matka tego chlopca?Bo ona chyba o niczym nie wie.Czy komus to powinnam zglosic?Doradzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Twoje dziecko dostało...
w twarz, więc NIE WTRĄCAJ SIĘ!!! Tamten chłopak mam matkę, która się tym zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonkaW
może powinnam przestać pisać gówniarskie prowokacje? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfgh
ja pracuje w szkole i dzieci naprawde potrafią zmyślać... a rodzice ślepo im wierzą.. oczywiście to tez moze być prawda ale najpierw sie upewnij bo glupio wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmyyyymmmm
znowu prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123wax
Widocznie sobie zasłużył mały sk#rwiel. Przecież dzisiejsza młodzież to banda idiotów. Jak nie jebniesz w pysk to nie zrozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdvv
wypadaloby to zglosic dyrekcji lub matce chlopaka, ale dzis dzieci sa takie wstretne ze moze szkoda czlowiekowi zyca niszczyc(nauczycielowi)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123wax
Pewnie że szkoda chłopa. Nie ma co się wpierbalać miedzy wódkę a zakąskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos sie pode mnie podszywa.. Nie,to nie prowokacja. Nie mieszkam w PL,to kraj Unii,gdzie bicie dzieci jest zakazane. Rozumiem,ze nauczycielowi puscily nerwy,ale co bedzie,gdy moja corke uderzy ktoregos pieknego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utopicha
Dlaczego myslisz,ze jego mama nic nie wie? Jesli faktycznie go trzasnal w twarz,to musi poniesc konsekwencje,bo nauczyciel ma inne srodki,na pewno nie przemoc.fizyczna. Ale nie wiadomo,jak bylo naprawde. Moja mama jest nauczycielka i kiedys jeden bzchor oskarzyl ja,ze ukradla mu lancuszek -ciekawe po co by jej byl gowniany odpustowy lancuszek jakiegos smarkacza -a cala rezzta klasy zgodnie potwierdzila. Dopiero jak durektorka ich kazdego z psobna wziela w magiel,to wyszlo,ze to nie do konca prawda. Ja bym sie tak przed szereg nie wyrywala,on chyba po to ma rodzicow,zeby to oni sie tym zajeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123wax
Jak jest niesfornym bachorem to bankowo zarobi w ryja. Nie ma co się oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfgh
to juz przeciez ci odpowiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej szkole byl juz przypadek,ze inna nauczycielka walnela glowa dziecka o podloge.Udowodnione,nauczycielka juz nie pracuje. Ja sie nie wyrywam przed szereg.Matka tego chlopca jest w zaawansowanej ciazy i w szkole sie nie pojawia,a watpie,zeby syn sam sie poskarzyl,ze byl nieznosny. Moja corka nie dostaje,wie,ze tak nie wolno i byla strasznie tym przejeta. Chyba podpytam inne matki,czy cos wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123wax
No idź popytaj, najlepiej swoją d#pę i się nie wpierbalaj w cudze sprawy. Nudzi ci się to idź na grzyby, albo walnij lachę jakiemuś kolesiowi z okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, najpierw wybadać czy dziecko czasami nie zmyśla,a jak nie,to spróbować dowiedzieć się dlaczego do tego doszło. Dzieciaki może i są coraz gorzej wychowywane, ale nauczyciel nigdy nie powinien uderzyć dziecka. Jak sobie zasłużyło dziecko, to jakoś mu przemówić do rozsądku że tak nie można. Przede wszystkim rodzice powinni się tym porządnie zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia _
Ciekawe czy jeszcze nauczyciel załapał ją za cycki ? Ty głupia krowo dzieci zmyślają żeby się zemścić. To coraz bardziej podatne bydło na tv lub rówieśników. Idz zrób gnój, zniszcz człowiekowi życie swoim debilizmem. Bo przecież córcie masz idealną, aniołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba zbadać sprawę i już. Zobaczyć co mówią inni dzieci ,w każdym razie ja bym sprawy nie zamiotła pod dywan.A co jeśli to prawda ? Nie popuściłabym gdyby ktoś uderzył moje dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
ja bym poinformowała matkę dziecka.I nie słuchaj debili którzy każą sie nie wtrącać.pewnie sami leja swoje dzieci. jak zmyślają to szybko się wyda.Nie można takich rzeczy przemilczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123wax
Był byś nauczycielem to byś się przekonał, ze te aniołki to banda rozwydrzonych bachorów. Jak nie jebn1esz w pysk to się nie ogarną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×