Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

^^kinomanka^^

MAM STRASZNY ŁOJOTOK POMOCY!!!

Polecane posty

Od trzech dni biorę aknenormin na trądzik, dermatolog powiedziała że w pierwszym miesiącu mogę mieć wysyp pryszczy na twarzy ale nie wspomniała nic że może mi się aż tak przetłuszczać cera, dosłownie mam pełno tłuszczu na twarzy! czego nigdy aż tak nie miałam choć mi się przetłuszczała cera ale nie aż tak, muszę ciągle przecierać wacikiem ten łój, powiedzcie mi czy ktoś też tak miał przy braniu izotretynoiny? mam nadzieję że ten łojotok mi przejdzie! ile to może trwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjidudw
sprobuj seboderm.jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynlowy
szczerze to polecam Ci odstawienie wszystkich preparatów jakie przepisze Ci dermatolog gdyż żaden nie będzie skuteczny. proste każdy ma inną cerę i dla każdej osoby musieli by robić osobne badania naskórka to proste lekarze wciskają lek bo maja podpisane umowy z przemysłami farmaceutycznymi i muszą w ciągu miesiąca sprzedać (wypisać receptę) na odpowiednią ilość leków firm z którymi mają umowy wiec te leki to bardziej naciąganie klienta który zrobi wszystko byle się pozbyć problemu. proponuje myc twarz w samej gotowanej wodzie lub jak ma sie dostęp do wody głębinowej to jeszcze lepiej gdyż woda z wodociągów jest fluoryzowana, nasączona rtęcią i rożnymi bakteriami kto re powodują szkodliwość skóry dlatego należy ja gotować a trądzik i tym podobne wynikają z wnętrza organizmu a nie z samej skóry zazwyczaj w wieku młodzieńczym z tak zwanej burzy hormonów i to raczej należy zwrócić uwagę na hormony a nie Niszczyc naskórek chemicznymi preparatami które zostały stworzone TYLKO z myślą o zysku jego dystrybutorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×