Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pesymistyczna

Gdzie Ci mężczyźni prawdziwi tacy...?!

Polecane posty

Gość Pesymistyczna

Nie podobają mi się te czasy , kiedy to kobieta musi zabiegać o faceta a nie odwrotnie ^^ Rozumiem , że może dać jakiś sygnał , że jest zainteresowana (bo przecież sam oświecenia nie dostanie , że mi zależy). Ale niechby dalej coś działał... Wolicie jak baby o was zabiegają , robią pierwszy krok?:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość APEL!!!
OCZYWISCIE, ŻE TAK W CZYM PROBLEM? PRZYNAJMNIEJ MAM PEWNOSC ŻE TA KOBIETA TO PEWNIAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesymistyczna
przejeb*ne żeby to kobieta uganiała się za facetem , to poniżające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość APEL!!!
TO NIE JEST PONIŻAJĄCE! WYSTARCZY ŻE KOBIETA CHCE I DA WIECEJ NIŻ TYLKO JEDEN ZNAK, ŻE JEJ ZALEŻY WTEDY FACET INACZEJ MYŚLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesymistyczna
do mężczyzn jako taki mam szacunek więc napisałam z dużej , nie czepiać się ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość APEL!!!
ZNAM WIELU ZNAJOMYCH KTÓRZY ZDECYDOWALI SIE ŻYC W POJEDYNKA PONIEWAŻ SPAŻYLI SIĘ NA FALSTARCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesymistyczna- CALKOWICIE SIE Z TOBA ZGADZAM!! Moze, to sie kiedys zmieni... Ale my chyba juz sie tego nie doczekamy. W ogole Ci faceci "dzisiejsi" to kuxxrwa jakies dziwaki.. No ok, moze nie wszyscy aby tu kogos nie obrazic, ale dobrze to oni w tych glowach na bank nie maja... A gadaja, ze to kobiety sa dzisiaj "jakies"... Poracha z wami faceci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co ty chcesz za porade
PO co biegac za facetem-ciota:o??? Nigdy w zyciu. Interesuja mnie tylko prawdziwi mezczyzni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh.......z babami
baby są nie zdecydowane . podejmują pewne dezycje za szybko później żałując. co taki facet ma pomyśleć o takim nierozgarniętym stworzeniu?? he? nic. pojdzie się nachlać, pośmieje się ze znajomymi z byłej pustej i zapomni :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh.......z babami
prawdziwy mężczyzna to pojęcie względnie - tak samo jak prawdziwa kobieta :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh.......z babami
migotka istnieja obojnaki geje lesbijki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupa i tyle ! O ! Nie ma tych prawdziwych facetow, kazdy musi sie teraz podlizywac, popisywac, a jak juz ma kobiete, to i tak predzej czy pozniej dba i pielegnuje relacje z druga... No tak czy nie? Ktos mi powie ze sie myle? A moze ten prawdziwy facet sie wypowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged.
Geje i lesbijki to odpowiednio mezczyzni i kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged.
Anula, dla prawdziwych kobiet sa prawdziwi mezczyzni, masz to na co zaslugujesz, wyzej dupy nie przeskoczysz itepe itede. Przyjrzyj sie sobie zamiast jeczec, jeczeniem nikogo nie przyciagniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy mężczyzna...
jestem czekam, szukam i zadaję sobie pytanie że chyba jestem ślepy w wieku 28 lat. wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moda na sukces...
dzisiejsze kobiety nastawione są tylko na fun na pustą zabawe... daleko im do relacji blisko rodzinnych czy olaboga głębszych uczuć , niestety tak widze obecne czasy miłosne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy mężczyzna...
moda na sukces... potwierdzam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesymistyczna
I co spotkałaś tego swojego prawdziwego mężczyznę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged.
Migotko, ja ci to wszystko wytlumacze. Prawdziwy to w tym kontekscie komplement oznaczajacy czlwieka na poziomie, jednakowoz jest to pojecie wzgledne, albowiem kazdy sam dla siebie zdecyduje czy ktos na ten epitet zasluguje. Dla Ciebie moj mezczyzna moze nie byc 'prawdziwy', bo ty nie lubisz takich chudych, dla mnie Twoj taki nie bedzie, bo pije i przeklina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy mężczyzna...
chlopaki nie placza tylko stwierdzaja fakty i trzymaja sie dobrze he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×