Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łózeczko szlag trafił

czy 6scio latek moze spac na podłodze na samym materacu?bez łozeczka?

Polecane posty

Gość łózeczko szlag trafił

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gluck:):)
a dlaczego ma spac na materacu? co to pies jest? ty sama tez spisz na podlodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vchvgvhh
A dlaczego ma spać na podłodze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze moze
Dlaczego by nie? Ja jak bylam mala tak spalam ;) Poza tym jak wyjezdzacie pod namiot to lozka ze soba nie taszczycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImieMiNaSkróty
Uważaj z położeniem materaca na podłodze! Próbowałaś kiedys juz czegoś takiego? Powiem ci że ma wieloletnie doświadczenie w tym temacie))) Materac potrzebuje oddychać od tamtej strony na której nie śpisz))) Inaczej zaczniesz karcić syna za to że zaczoł się moczyć,a to nie będzie prawda,bo materac będzie sie pocił-różnice temperatur-coś jak w atmosferze... No chyba że podłoga podgrzewana jest wtedy-nie wiem bo nie próbowałam. Próbowałam na dywanach i wykładzinie z długim włosem na izolowanej podłodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImieMiNaSkróty
Bo chyba nie piszesz o materacu dmuchanym? Z dmuchanymi tez mam doświadczenie;) Spałam na dmuchanym łożu przez rok i tez się poci!)))) Może nie po pierwszej nocy ale im zimniejsza podłoga tym gorzej(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze moze
Ja tez z wlasnego doswiadczenia - to super frajda jest. Nie byl mokry materac. A poza tym dosc glupie karcic dziecko za to, ze sie zlalo w lozku,... Doroslym tez sie zdarza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImieMiNaSkróty
Nie wiem nie wnikam w relacje rodzinne Ale w sytuacji kiedy podłoga będzie zimna na zewnątrz -15 a w domu 19 syn pod kołderką i raczej nie wierci się w nocy to materac się spoci-no takie są prawa natury-nie mamy na to wpływu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImieMiNaSkróty
Ale wystarczy go na lekkim wzniesieniu umieścić i wtedy problem zniknie. A co do stylu materaca na podłodze to są specjalne ramy pod materace które są nisko nad podłogą ukryte że wygląda jakby materac leżał na podłodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImieMiNaSkróty
Ale jeśli ktoś jest aktywny w czasie snu często przewraca sie z boku na bok zmienia miejsce w łóżku to oczywiście nie doświadczy tego zjawiska-jednak to nie gwarantuje 100%suchości materaca. Ja śpię w jednym miejscu nie ruszam się z niego przez cały czas trwania snu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×