Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakjejpomóc

Co byście zrobili w takiej sytuacji ?

Polecane posty

Gość jakjejpomóc

Witam, mam problem i bardzo proszę o poważne komentarze i rady. Moja koleżanka po śmierci rodziców popadła w problemy finansowe. Jest młoda, ale nie bede tu pisał ile ma dokładnie lat, zresztą to nie istotne. Zszokowało mnie gdy ostatnio mi wyznała, że jest prostytutką :o No ja myślałem, że ona żartuje sobie, ale nie... Jak ja mam jej to wybić z głowy ?! Ona sobie zmarnuje tym życie :o No nie wiem co mam robić, nigdy nie byłem w takiej sytuacji. Tłumaczyłem jej, mówiłem, no przecież ona ma też rodzinę, ale ona mówi że nie bedzie od nich kasy ciągnąć, a tak zarobi w parę dni jak inni w miesiąc :o Ręce opadają, pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakjejpomóc
Przepraszam, że trochę chaotycznie napisałem ten topik, ale trochę mnie to denerwuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha:)
Nie jesteś w stanie jej pomóc...bo ona w gruncie rzeczy nie chce pomocy...znalazła sposób na "łatwą i szybką" kaskę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha:)
Dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakjejpomóc
Jak mam nad nią pracować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha:)
ożeń się z nią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakjejpomóc
To nie jest śmieszne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość George_
korzystaj regularnie z jej usług. Będzie wilk syty i owca cała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakjejpomóc
Tam uczy się nawet dobrze jej idzie, chwalą ją itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkamajeczka
Przemów jej do rozsądku. Powiedz jej ostro co o tym myślisz, jednocześnie zapewnij ją, że jest dla Ciebie ważna i że Ci na niej zależy. Powiedz jej, że są to pieniądze tylko z pozoru "łatwe" i że konsekwencje mogą być straszne: - może złapać jaką chorobę , która zrujnuje jej życie - jej psychika może tego nie udźwignąć, jeśli nie teraz to w przyszłości - może mieć problemy z założeniem rodziny Przyjaciele są od tego, żeby mnie opierdolić, kiedy robię źle. Nie bój się, że ona się obrazi. Kto jej przemówi do rozumu jak nie Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicolka....
Badz przy niej i nie odwracaj sie od niej z powodu tego zawodu. Jasno powiedz ze Ci to nie pasuje, wysun argumenty przeciw i skoncz temat. Ona musi to sama ogarnac, ale jak zostanie z tym sama to sie stoczy z dziewczynami po fachu. Daj jej odczuc ze ma do czego wracac po pracy bo jak straci sens powrotow do domu to zmieni towazystwo, bardzo latwo sie tam zaklimatyzuje i poplynie jak nie w alkochol to narkotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolton
Bardzo trudna sprawa. Ona poczuła już "łatwe" pieniądze. Sama z nich nie zrezygnuje. Może warto by jej jakoś uświadomić, że te pieniądze będą bardzo drogie? Zapłaci za nie znacznie cenniejszą walutą... Nie ceregiel się z nią. Szok i przerażenie - to podstawa. Szczegóły musisz opracować sam. Ona ma się naprawdę przestraszyć konsekwencji swojego upodlenia. A potem - wszechstronna pomoc w powrocie do normalnego życia. To ciężka i długotrwała harówa. A efekty - niepewne. Jesteś na nią gotowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×