Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zalamana-12

seks a raczej jego brak

Polecane posty

w witam mam mega problem nie wiem co mam robić nie mam już siły... jestem mężatką od niedawna mój mąż bardzo chce się że mną kochać ale ją nigdy nie mam ochotę a jak już dojdzie do zbliżania to szybko czar pryska i pprzestajemy... bardzo chce seksu ale nigdy nie nalezalam do osóbmyślących o tym ....bardzo go kocham jestem szcSesliwa i mi się podoba ale nie wiem co jest ze mną prosże pomóżcie chce go zaspokajać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic ci nie jest. Albo masz bardzo niskie libido, albo twój mąż nie potrafi cię odpowiednio zachęcić i rozgrzać. Wiadomo, że nie zawsze ma się ochotę, ale jeżeli taki stan jest ciągły to może jesteś oziębła. Być może przydałaby się porada lekarska w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nie mam takiego problemu. Być może w twoim przypadku to kwestia jakiejś blokady psychicznej, może źle dobranych tabletek antykoncepcyjnych (po nich bardzo siada libido). Może cierpisz na suchość pochwy i zbliżenie nie sprawia ci przyjemności, więc warto by było w nawilżacz zainwestować. Może mąż cię fizycznie nie kręci...Powodów może być mnóstwo. No kurcze, znasz się, szukaj rozwiązania. Skąd ludzie na forum mają wiedzieć co ci jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×