Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i:)

Nawet nie wiem co u Ciebie

Polecane posty

Gość temat aktualny
dla mnie też nie wiem co u Niego, mam nadzieję, że wszystko dobrze :) jakoś mi smutno i nie chce mi się pisać poza tym nie chciałabym się wam wtrącać w rozmowę, mam nadzieję że wybaczycie mi te dwa słowa miłej pogawędki i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powodzenia :) ale i tak Ci pewnie ucieknie :p takie juz sa te ladne rybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znasz tej piosenki? "A ja umknę ci A ja wymknę się I ty nie będziesz mógł I ty nie będziesz mógł Mnie pojąć Nie wierz mi, nie ufaj mi Bo z rąk ci sie wywine Nie jest tak, że w kilka dni Zdobywa się dziewczynę " hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj, a co to za smutna minka? moze i po rybkach ale nie po frytkach :D zapros ja na frytki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to odwdzieczy sie najpiekniejszym usmiechem jaki ma :) kiedy ja zlapiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie dni, ze łażę i spiewam :) takie oczyszczenie ;) :D podobaly Ci sie moje piosenki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobaly sie;) , spiewasz jak Ci wesolo czy smutno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wesolo i normalnie i smutno jak bardzo, bardzo, bardzo smutno to tylko placze przy piosenkach ciezko jest spiewac przez lzy i scisniete gardlo a ktora najbardziej Ci sie podobala? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie ladne to nie da sie wybrac, spiewaj cos weseolego to nie bedziesz plakala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niektórzy mówią, że jest mnie wszędzie pełno Sądzę, że zwróciłeś na mnie uwagę. Jednej rzeczy nie wiesz, Zręcznie odbijam piłeczkę. Nigdy nie wstaję wtedy gdy powinnam, Ubieram pierwsze lepsze jeansy Prawie nic nie robię z włosami Zawsze gotowa żeby gdzieś iść" Nigdy nie byłam małym aniołkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pewnym sensie tak aniołkiem nigdy nie byłam starałam sie ale nie bylam ;) mam wiatr we wlosach uciekam i robie za mocna kawe ;) ta w mojej stopce jest w pewnym sensie o mnie slucham jej gdy tesknie za dawna soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry wieczór zakochańcom
dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×