Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i:)

Nawet nie wiem co u Ciebie

Polecane posty

Gość nie czekaj bo się
nie czekaj nie masz na co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggghn
na ciebie pewnie nikt 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy Słonko 😘 ale się zamieszanie na koniec dnia zrobilo ale moje serce wie swoje ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strumieniu, wspolczuje, bo wiem co czujesz :( 🌻 Miłego wieczoru i, dla Ciebie mój uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie opuscilem:) ale mialas prawie caly weekend spokoju beze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacerowalem przez pol nocy a potem balem sie wrocic do domu:D drugi dzien chodzilem ale jak jasno bylo, a dzisiaj spalem. Ty co robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu tak spacerowales? :) a ja sie obijalam i slodkosci wpylalam alez mnie to zmeczylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj też tesknie mocno :( i raczej juz nigdy nie bedzie jak dawniej zostanie we mnie ten slad jego slad Moze kiedys przestanie boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę i Tobie i sobie...by czystka mysli...nastąpiła w głowie...myśli związanych ze wspomnieniami...z przeszłością która boli za bardzo..teraźniejszością, która jest dobijajaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze ciacho, chętnie się podzielę 🌻 czuje sie fatalnie :( tesknie cholernie aż boli... potrzebuje przyjaciela, ktoremu moglabym sie teraz wyplakac na ramieniu źle ze mną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za ciasteczko dzięki, chętnie zjem:) uciekło Nasze i...a przydaloby się męskie ramię:) może się pojawi i Cię wesprze ...tajemniecze i...które Nam nic nie mówi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirtualnie milo... ale ja juz sobie z tym nie radze, potrzebowałabym kogos realnego jest mi naprawde ciezko to dźwigać nie mam juz sil... i, jest pasudne, że tak się tajniaczy ;) powiedz nam cos wreszcie o niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też potrzebuję realnie zacząć żyć....wierzyć, że naprawdę dla kogoś coś znaczę ...że ten ktoś jest prawdziwy, że będzie dla mnie a ja dla Niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×