Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i:)

Nawet nie wiem co u Ciebie

Polecane posty

w ogole odradzam jechac do azji, a jesli juz to tylko do turystycznych miejscowosci, najlepiej z kims kto juz tam byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez pierwsze trzy dni bedziesz miec problemy zoladkowe, jak schowasz pieniadze pod ubraniem to i tak Cie okradna, nie wolno napic sie wody ze studni ani kranu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wazne czyje, ale podobnych rzeczy nie dowiesz sie z ksiazek ani przewodnikow dlatego trzeba uwazac jak ktos sie decyduje na podroz w takie miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Birmie nie byłam...ale byłam w Azji w innym kraju ... byłam tam ponad miesiąc...byłam zdrowa...nie piłam wody z kranu...tylko butelkowaną...nie dowiadczyłam kradzieży...spotkałam sympatycznych ludzi...podróżowałam róznymi środkami komuniakcji i w dzień i w nocy..również poza szlakami turystycznymi...ja miło wspominam ten kontynent...oczywiście jestem zdania, że trzeba zachowac osrożność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze udala Ci sie podroz:) uciekam, milego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było ok...ale zawsze warto miec informacje z różnych żródeł, odradzałeś Birmę i pomyślałam, że to Twoje osobiste doświadczenia...uciekaj, dobrego wieczoru...ja wracam do pakowania moich rzeczy..przeprowadzka mnie czeka..jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tyle daleko, że nie będę mogła wrócić do miejsca w którym dzisiaj się znajduje w dowolnej chwili...ale i na tyle blisko, że jeżeli tylko będę miała powód i motywację to pokonam te kilometry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×