Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

wuuuf-mysle,że to jeden z najbardziej znanych kawałków trzeciego wymiaru. Ale mają lepsze tracki(chociaż ten też jest dobry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem eldo ma dużo lepsze kawałki niż granice,a szczególnie cała płyta "zapiski z 1001 nocy" (ale to tylko moje zdanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja firmy nie lubię bo moim zdaniem są monotematyczni,cały czas jebac policje,jaramy zioło itp, ale czas na walke jest fajne "brutalna walka zero gadki,czyste solo,mój trener w narożniku spokojnie kiwa głową"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cień sprawdź to ;-) grammatik - rozmowa grammatik- nie ma czasu pomyśleć brudne serce brudne ręce trzeba się godzić że chcesz mówić ale nikogo nic to nie obchodzi albo nie umiesz albo życie tak sprawiło, że o bólu nic nie powiesz i ukryjesz wszystko nawet miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grammatik ;) coś pięknego. Szkoda,że już nie nagrywają i już nigdy nie nagrają... A ich pierwsza płyta"światła miasta" to klasyk na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybka samochodowa! - dobre utwory, ale ja raczej słucham czegoś oderwanego od rzeczywistości w imię "łatwiej się zaszyć by o tym nie myśleć". Tak jak by ta muzyka była o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karamby nie lubiłem i nie lubię...zawsza grał wielkiego ulicznika,rapera itp a teraz wpisz na yt pewex-dziunia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×