Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

a jeszcze jakiś czas temu twardo się trzymałaś stwierdzenia:"dawaj swoję imię i odchodzę" a teraz mówisz,że zostajesz. Cóż,kobieta zmienną jest... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oj koks bo chcę wiedzieć jak się nazywasz ,myślałam ,że to Cię zmotywuję " czyli jedynym powodem dla,którego zostajesz na forym jest dla Ciebie zdobycie moich danych personalnych? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej,tak mnie nurtuje jedna rzecz.Temat ma 49 stron,a ty tylko raz użyłaś wulgaryzmu,czy na codzień również nie przeklinasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,używam wylgaryzmów wręcz nałogowo.Ale tylko wtedy kiedy mogę sobie na to pozwolić,kiedy trzeba to potrafię się kulturalnie zachować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wątpię ;-) ale widzisz ja jestem tego zdania ,że facetowi jednak więcej można wybaczyć , Ty przez te 49 str zauważyłeś to, chociaż było tylko jedno przekleństwo.. a ja nie chcę by ktoś mnie oceniał po tym jak mówię- w tym wypadku 'co' mówię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tauważyłem to,nie z tego powodu,że jestem wyczulony na wulgaruzmy u kobiet.Zauważyłem to bo uważnie słucham (w tym wypadku czytam)co rozmówca ma do przekazania.Ale do imion nie mam pamięci ;) Jak mi się jakaś dziewczyna przedstawia to ja już po minucie nie pamiętam imienia,ale to przez to,że nie zwracam uwagi na to co mówi przedstawiając się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
nie chce się z wami rozstawać bo was polubiłam- to tez sie odnosi do mnie? mnie tez polubilas czy tylko ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
odpisz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×