Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

Właśnie zakończyłem gotowanie i konsumpcje.Ale mi się dzisiaj pierdoły śniły, dosłownie wszystko o czym wczoraj myślałem i rozmawiałem.Nawet wieszanie firanek ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nedzny pijjaczynaa
heeejjjj co tam szybka samochodowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przynajmniej dzisiaj nic mi się nie śniło ,zmęczenie wygrało " po czym taka zmęczona byłaś?Po tym sprzątaniu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jeden mam wolny ;-) na byłam , Ty sobie poszedłeś , żal mi się zrobiło ,że siedzę w domu jak jakiś emeryty to i ja zaszalałam, szczegół ,że potem pół dnia musiała to odchorować, ale co tam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha czyli jednak piłaś? ;) a mówiłaś kiedyś,że nie pijasz alkoholu ;p wydało się hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja dawno na dyskotece nie byłem,od marca około.Ja jednak wole domówki niż dyskoteki bo przynajmniej można normalnie z kimś pogadać,nie trzeba się wydzierać.Ale dyskoteki mają w sobie to,że tam się może wszystko zdarzyć i to jest fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałem na myśli zaliczania panienek ;p Bardziej śmieszne sytuacje i stosunkowo duża ilość walk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikając na solowy numer Nulla spodziewałem się przyzwoitego poziomu,ale to przekroczyło moje oczekiwania.Zajebisty bit i do tego ten klimatyczny teledysk ... Coś wspaniałego moim zdaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym mnie nie zaskoczyłaś,kurwa złote twarze to robią bity... ;) A czy goście są przystojni to nie wiem ;) nie mnie to oceniać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ma się ten gust muzyczny, nie byle co ;-) Aaaa Stasiu miałam zapytać ale zawsze zapominałam , wcześniej chyba pisałeś ,że nie chodzisz w dresach..nie nosisz się typowo hip-hopowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca,jeansy i bluza z kapturem tak się ubieram.Nie noszę szerokich spodni,dresów,fullcapów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×