Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

teraz mi głupio, bardzo Cię przepraszam , myślałam ,że to będzie zabawa tylko na jeden wieczór... jednorazowa luźna rozmowa, w niczym innym Cię nie oszukałam ,reszta jest prawdą. Przepraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zabawa na jeden wieczór" jak to zabrzmiało :) wiesz nie musisz mi prawdy mówić,na 99% i tak tego nie zweryfikuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie,nie musisz mi się z niczego tłumaczyć,a pozatym nie mam żadnego żalu,pretensji czy czegoś w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslę,o ile nie kłamiesz,że to co wysyłam Ci się podoba :) bo jeżeli mi tak piszesz z grzeczności to szkoda tracić tych 5minut na pisanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam właśnie "jesteś bogiem" ja pierdole. Filmu z tak fatalnym nagłośnieniem jeszcze nie oglądałem. Nie wiem czym oni nagrywali dźwięki... Raz jest cicho i ledwo słychać a raz głośno tak że słuchać się nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałem właśnie jakieś 20minut. Teraz go nie będę oglądał lipa z głosem a nie chcę ojca obudzić. Jutro Ci wyślę link to obejrzymy "razem" hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to takie ciekawostki: Mam dwie górne jedynki sztuczne :) Jestem praktykującym katolikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna jedynka się złamała jak zgrzytałem zębami świadomie. A drugą ułamałem na pestce od czereśni. Ale nic nie widać,że są sztuczne. Jak komuś mówię to mi nie dowierzają. A czym Cię zaskoczyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zębami, masz jakieś kruche ja swoimi rozgryzam orzechy laskowe w ilościach hurtowych , rozkręcam co się da, czego nie robię :p no , no zaimponowałeś mnie tym ,że jesteś katolikiem tzn mało kto w dzisiejszych czas chce się do tego przyznać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może do kościoła co niedziele chodzę(chociaż przez ostatnie kilka tyg różnie z tym bywało)ale na pewno święty nie jestem :) ale też staram się innych ludzi nie krzywdzić. Ale jak wiemy w tej religii prawie wszystko jest grzechem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chodzę do kościoła a przynajmniej staram się to robić , według mnie najważniejsze jest to by być po prostu dobry człowiekiem , udzielać pomocy innym gdy potrzebują a nie ślepo biegać co niedzielę na mszę potem wszystkich obgadać w około jak to maja czasami w zwyczaju te babcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hehe :) a teraz znowu ty mnie zadziwiłaś,że chodzisz do kościoła. Na 10 dziewczyn w twoim wieku do kościoła chodzi 1 max 2 :) zresztą w moim wieku tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzę ,wierzę, to się nawzajem zaskakujemy :-) jakoś no nie wiem nie pomyślałam bym ,że Ty też.. taka moda dziwna teraz nastąpiła ,że większość się tego wstydzi , no cóż ja nie mam zamiaru zmieniać siebie ,żeby komuś się przypodobać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×