Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

Gość nędzny pijjaczynaa
jaki film oglądamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
szybka samochodowa odpisz mi. dlaczego mnie traktujesz jak jakiegos psa? a z koksiarzem to se gadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
kurde odkad zerwala ze mna dziewczyna to czuje sie strasznie samotny i powiem wprost. umowmy sie! razem obejrzymy film jaki chcesz co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
nic mi sie nie pomylilo. poprostu czuje sie troche odtracony przez ciebie. i nie rozumie czego wolicz gadac z tym koksiarzem i cieniem, w czym oni sa lepsi niz ja????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
umowmy sie naprawde nie pozalujesz nawet se nie zdajesz sprwy jaki jestem czuly i namietny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
jestem mily szczuply mam ladne blond wlosy jestem sexowny(mam duzego) jestem czuly kochajacy no po prostu jestem niemal idealny(aha potrafie zadowolic kobiete a nie tak jak niektore samoluby.przemys to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
co ty nie powiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
spierdalaj zboczony geju!!!!!!!!!! A ty szybka samochodowa sie odezwi czy zdecydowalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
jakim eldo jest inteligentnym czlowiekiem- jak ktos kto udzielil takiego glupiego wywiadu jest dla ciebie madry to mowi to o tobie wszystko.ale nie trzeba wiele zeby byc madrzejszym od jakiegos karka na sterydach ktoremu nawet nie staje i nie potrafi zaspokoić cipki i jej zmyslow sexułalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijaczyna skoro o nim mówi wszystko ...to mówi i o mnie , a w tym momencie obrażasz także mnie , bo ja też sadze ,że wywiad jest interesujący i bardzo dobrze w nim prawi. Koks - ciekawią mnie religie ,od dawna noszę się z zamiarem bliższego zapoznania się z ich zasadami ,tezami chyba nawet jutro przejdę się do biblioteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe faza na czytanie Ci się wkręciła ;) http://www.youtube.com/watch?v=b8mN0hEo0mw w tym kawałku jest nawiązanie do jego wiary. "Codziennie mówią o nas i wytykając nas palcami Kłamią, że Święty Koran uczynił nas fanatykami Popatrz nam prosto w oczy i oceń dopiero jak poznasz Ponad miliard fanatyków dobra."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
".ale nie trzeba wiele zeby byc madrzejszym od jakiegos karka na sterydach ktoremu nawet nie staje i nie potrafi zaspokoić c*pki i jej zmyslow sexułalnych." pijjaczyna-masz rację, nie wiele potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądry ten kto uważa się za głupiego bo wie, że trzeba się doskonalić, głupi ten kto uważa się za mądrego, bo już dawno pozjadał wszystkie rozumy w głowie uważając się za lepszego od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam,że kiedyś przed przeczytaniem tego wywiadu myślałem,że do "nieba" może trafić tylko katolik.Jakoś tak z dystansem i nieufnością podchodziłem do ludzi reprezentujących inne religie.Gdy przeczytałem ten wywiad to miałem jakieś 17lat, i muszę przyznać,że podczas czytania go zmieniałem pogląd na temat.I gdy ukończyłem czytanie sobie uświadomiłem jak się wcześniej myliłem ;) hehe śmieszne, "kilka" liter a mogą o 180 stopni zmienić pogląd człowieka na daną sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no:-) najbardziej ciekawi mnie Judaizm, interesuje mnie Historia Żydów, warunki panujące w getcie .. jedyną lekturą którą przeczytałam w szkole średniej to było "Zdążyć przed Panem Bogiem" - o żydach. Denerwują mnie ludzie nie szanujący czyjejś Religi. Fajny kawałek to widać ,raczej słychać po Eldo wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przyznam,że kiedyś przed przeczytaniem tego wywiadu myślałem,że do "nieba" może trafić tylko katolik " Ogrom ludzi właśnie tak myśli , uważa ,że katolicyzm jest jedyną drogą do nieba. No nie powiem, moje myślenie też uległo zmianie po tym co przeczytałam , skoro pamiętasz ten wywiad po tylu latach to musiał bardzo dać Ci do myślenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×