Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

a kto powiedział,że jestem normalny? ;p spanie 3 godziny na dobe też do normalności nie należy.Ja spałem od 5 do 10, to i tak mało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obudziłam się bo tel zacząć dzwonić , ledwo podniosłam powieki czułam jak same mi się zamykają, ale do tej pory nie mogę sobie przypomnieć o czym rozmawiałam ,no nie mogę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze,dotykowych telefonów to ja w ogóle nie polecam.Nie mógłbym takiego mieć.Mam za słebe nerwy na takie zabawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ,bardzo wygodnie się na nim przegląda strony internetowe.Aha i podstawowy minus to,krótko trzymająca bateria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku, nowa bateria,przy stosaunkowo intensywnym korzystaniu z telefonu to jakieś 2 dni.(z tego co pamiętam,ale wiesz,duży wyświetlacz to troche prądu ciągnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różne rzeczy można sobie mierzyć ;) a tak na serio szerokość:5cm wysokość:10cm grubość:jakieś 1.9 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ja ten filmik już dawno oglądałem, ale zajebiste to jest haha ! jak przeczytałem "jak ten w różowym" to już wiedziałem,że to ten filmik będzie ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filmikami z bójek trudno mnie zaskoczyć ;) hehe najledsze było jak poszedł do auta po kastet i mu nim szybe rozpierdolił hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×