Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

dawniej to były walki odgryzali sobie uszy(tyson vs holyfield) uciekali z ringu jak pizdy i przynosili wstyd rodakom(gołota vs tyson) i puszczali sobie serię po jajach(gołota vs bowe) wtedy to mieli pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno,powiem więcej,Gołota więcej wstydu przyniósł naszemu krajowi niż chwały. Nigdy go nie lubiłem i mam nadzieje,że na koniec kariery dostanie wpierdol od Salety(negocjacje już są na zaawansowanym poziomie i pozostaje tylko podpisać kontrakt). To moje zdanie na temat Gołoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutofsky
Gołota bądź co bądź rozsławił Polskę , był jak Wałęsa i za to nalezy mu się szacunek. Teraz walczy żeby jedynie dorobić. http://prikawy.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej więcej taki był wstępny termin ale najnowsze wieści są takie,że walka się odbędzie ale w późniejszym czasie. A co racja to racja to będzie cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło mi :) myślałem,że będą to słowa krytyki. Ale jednak się mylisz,jest wiele dziedzin/tematów ,na które bym zbyt dużo nie powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd się przyznać ale np. Historia mnie w ogóle(a jeżeli już to w niewielkim stopniu)interesuje. No już nie wspominając o "babskich sprawach" w tym też nie byłbym dobrym kompanem do rozmowy :) a może bym dał rade? Kto wie... Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej jestem tego świadomy :) ale nic na siłę,skoro poznawanie historii nie sprawia mi satysfakcji,przyjemności to nie będę na siłę tego sobie wciskał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze,że u mnie nikt nie fika i nie muszę z nikim się siekać :) aTy masz dwie opcje:albo nauczysz się bić i go pokonasz :) (i teraz ta bardziej realna) albo będziesz pisać z telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co my się z czasem dotarliśmy i bijemy się tylko dla zabawy , więc mam szanse :-) coś nie mogę pisać z tel , nie czyta mi tych ramek co za tym idzie nie mam gdzie wpisać tekstu .. a nie wiem jak tam operę zainstalować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. Czasami coś tam się sprzeciwia i chce żebym zszedł ale po 30sekundach odpuszcza jak widzi,że to nie przynosi skutku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×