Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

jak to nie? Przecież jest miły,staje w Twojej obronie,a nawet zaprosił Cię na film o ile dobrze pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra,nie gadajmy już o nędznym pijaczynie bo jeszcze się obrazi,że go obgadujemy za plecami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwięcej na 1 kupon 350zł ale były weekendy,w których puszczałem kilka kuponów na łączną kwotę 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie grałem o miesiąca,zrobiłem sobie taką przerwe z myślą,że może się zła passa odwróci,ale biednemu zawsze wiatr w oczy :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często wygrywam ale co z tego,w ogólnym rozrachunku jestem dużo w tył. Nieszczęśliwe zbiegi okoliczności,gole w ostatnich minutach i inne oszustwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cień-ty jestes fanem f1 z tego co pamiętam :) nie,nie planuję powrotu do regularnej gry bo czasami z tym w życiu przesadzałem a później mi różne czarne myśli krążyły po głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten najgorszy rozdział w życiu(pod względem hazardu) mam już za sobą. Teraz gram tylko "od święta" raz na jakiś czas,dla małych emocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie obstawiam Formuły 1, tylko się tym interesuje. Hazard niszczy mi przyjemność z oglądania wyścigów. Ja tobie dam dobrą radę odpuść hazard za dużo kasy wywalasz na to (to moje zdanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybka samochodowa! każdy ma swoją ciemną stronę nawet ja. Każdy na coś trwoni kasę czy to będą fajki, alkohol, hazard, zioło, ... (dopisz co chcesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×