Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

Gość nędzny pijjaczynaa
ja mam 23 lata a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
jestes fajna wszystko ok,tylko z tym cwiercintaligentem koksiarzem sie nie zadawaj i nie pisz z nim bo juz przez neta wyczuwam ze to klamliwa szuja.ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
ten cien nicosci tez jakis taki podejrzany ale przynajmniej nie je steryduw .z tego tematu tylko ty jestes godna uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijaczyna nie odzywasz się już? Za trudne pytania zadałem? Czyżbyś nie miał dowodów? Mniejsza z tymi pytaniami, ale jednego jestem ciekawy, o co mnie podejrzewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
wiem ze was zaskoczylem z tym ze mam 22lata. Pewnie mysleliscie ze wiecej bo pisze tak dojrzale .prawda ze was zaskoczylem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
cien podejrzewam cie o glupote i durnote i wyglądasz mi na ciote,ja kurwa glupot nie plote ja jestem w burdelu z dziwkom a ty w domu z kotem. Ja jestem dobrym rymow konstruktorem a ty sterczysz na mrozie z ojszczanym siusiorem. Hahaha ale ci pojechałem.czekam na twojom odpowiedz cipo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
wiedziałem kurwa !do huja! Cisza kurwa w eterze. Rozkurwilem cie na fistajlu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijaczyna widze,że z ciebie niezły mądrala,ej ty wez juz wypierdalaj.Jak nadal bedziesz tutaj fikał to spotka cie liryczna kara,ty sluchasz pewnie dody a ja Onara,z wyglądu przypominasz pewnie suchego konara i wpadasz w płacz po ugryzieniu komara,żeby cię rymani rozjebac to nie musze sie starac,ja ide spalic cygara,nie mam na ciebie czasu.NARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe niezależnie ile bym Ci wysłał to Ty i tak wszystko przesłuchasz w jeden dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
o widzisz? Widzisz? Mowilem ze to psychol.patrz jak mnie zwyzywal. Koksiarz-do dupy te rymy jestes zerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry pijaczyno nie zniżam się do twojego poziomu, bo na swoim poziomie jesteś mistrzem. Taa zazdroszczę ci twojego życia (sarkazm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak posiedzimy na kafe do piątej rano to ogarniesz :) ej,jutro w pracy debiutujesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
cien i bezmozgi steryd-jestescie na dnie lamusy...na samym dnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez upadku ale długo wracałem bo idąc z kolegą spotkałem jakiegoś żula.Gadałem z nim z 20 minut,haha śmiechy jak huj,szkoda,że tego nie nagrałem,dzisiaj bym był gwiazdą youtube haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"podejrzewam ,że o o co bym Cię nie zapytała " to dla sprawdzenia zadaj jedno pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dzisiaj słuchałam tego kawałka ,fajny ,fajny. :-) żul zapewne też był pod wpływem "sobotniego szaleństwa" ? :-) ciekawie było.. mam takiego menela który jak mnie widzi to się cieszy , bo zawsze pierdziele z Nim głupoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
ja miałem w zyciu 13 partnerek seksualnych a ty ile max dwie pewnie albo i kurwa zero hehe . No ile?na pewno nie jestes tak dobry jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×