Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

Gość nędzny pijjaczynaa
i nie napisalem ze jestem najbardźiej inteligentny. Odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się doczekasz :p a jak tam wrażenia po tej słowiańskiej trackliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja myślę :-) nie przesłuchałam jeszcze wszystkiego jakieś 3-4 numery , ale powiem Ci ,że fajne połączenie, tak jak pisałeś w e-mailu ..powiew świeżości w rapie, nie skończyłam bo zobaczyłam obrączkę u Kaczora :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno powiedzieć ale myślę,że około dziesoęciu jeszcze dam rade sklecić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż,wszystko co dobre szybko się kończy :) hehe jakich wykonawców na fb śledzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
odpisz na pytania a się odczepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no zapomniałam ,że Ty w pocieszaniu jesteś mistrzem :-) więcej Ci się nie zwierzę! yyy..Kaczor :-) Onar ,Peja , PIH, Chada, Zbuku, Eldo, Pezet ,Pyskaty ,Bisz aa i hardcorowego Kosu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Nullo,Szad,Pork(trzeci wymiar) i Miuosh. Szczególnie,że każdy z trzeciego wymiaru w najbliższym czasie planuje wydać solową płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to równiez utwór z głębszym przekazem ... " przynajmniej się dowiadujemy,że lubi "fajne cycki i zimną whiskey" :D a kto nie lubi? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Ty nie jesteś facetem :p ok ja znikam,pogadaj sobie z pijaczyną,będę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
odpowiedz. Lepszy doswiadczony kochanek czy prawiczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
? Odpowiedz bo nigdy ci nie dam spokoju a jak odpowiesz to znikam z tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijaczyna ty masz jakiś kompleks, bo za dużo piszesz o tych swoich partnerkach. Chwalisz się jak by to było jakieś wielkie osiągnięcie życiowe, (szczekasz jak piesek chihuahua) obrażając innych przez neta, a na żywo nie fikniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
to nie jest jakies intymne pytanie. Ja osobiscie wolalbym doswiadczoną portnerke a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijaczyno pisz sobie co chcesz, ale szacunkiem bym nie nazwał obrażanie mnie i koksiarza. Ja tobie normalne pytanie zadaje (O co mnie podejrzewasz?), a ty już musisz mnie obrażać. Ty, a szacunek? Dobre żarty. Co robisz ze swoim życiem, mnie to kompletnie nie obchodzi, ale byś mógł odpowiedzieć normalnie bo mam wrażenie, że jesteś osobą która tu siedzi od kilku tygodni i się podszywa pod kogo się da, teraz akurat zacząłeś pisać pod którymś ze swoich nicków, by obrażać znowu i tak w kółko Macieju tylko nicki zmieniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
cien nicosci to leszcz ktory w swoim lozku zadnej cipki nie goscil,ja dymam fajnom szmule a on mi zazdrosci,daje mu swojego fiuta do possania z litosci nie robiac tego z milosci,cien wąchaj moją pale wyciągnientom prosto z tyleczka fajnej maniury bo jestes tak jak twoj nick ponury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×