Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

mogę poświęcić swoją głowę ach.. to wszystko przez Ciebie! pokazałeś mi ten słowiański kawałek z Nim a ja zauważyłam obrączkę ..teraz, me serce krwawi haha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznię mogę :) a tak serio jest ładna mimo tego,że ma trochę krzywy nos :) heh jest ładna ale nie jakaś rewelacyjna,ale ma w sobie coś zajebistego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej GURAL ma żonę i zauważ jak się "całują" w tym klipie.Udają jak nic :) żona by go zajebała haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem krytyczny,przecież potrafiłem docenic jej urode :) bardzo ładna dziewczyna ale zawsze można się do czegoś na siłę doczepic hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no kurrrwa :) ja nie jestem jakimś krytykiem. Wcale nie mam jakichś wielkich wymagań odnośnie wyglądu. Powiedzmy,że żeby mi się dziewczyna fizycznie podobała to musi mieć 6/10 a tej dziewczynie daję 9. Nie trzeba wcale tak wiele żeby mi się podobać i żadna dziewczyna przy mnie nie nabawiłaby się kompleksów :p (Nie lubię używać takich skal ale muszę to zrobic aby Ci przedstawić mój pogląd na sytuację :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to możemy przybic piątke! Też nie mam najpiękniejszego nosa. Ba,brat czasem się ze mnie śmieje,że wyglądam jak Misiek Koterski :) przez ten nos hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pro po nosa ostatnio w jakimś markecie przeglądałam książki ,chciałam z samego dołu wyciągnąć tą o Paktofonice , jak mi się wszystko posypie na głowę dostałam tak w nos że można mnie było postawić na wystawę zamiast renifera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe aż taki czerwony był? Alkoholicy też mają czerwone nosy :) ej znalazłem dzisiaj żmije i jutro chyba Ci coś nadeślę jak będzie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Tobie też,nie wiem jak dla kogo ale dla mnie to żadna frajda tak kogoś wrobić. Zresztą nigdy nie przeglądam tego typu stron. Na wiocha.pl byłem dosłownie raz w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×