Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomek65846

170 cm wzrostu u faceta, co o tym myślicie ?

Polecane posty

Gość Facet może mieć 170
Po co od razu zagazować ?? Po prostu uważam, że kurdupli o wzroście poniżej 170 cm jest bardzo mało, a mimo to pchają się do łóżka laskom, a potem płaczą że żadna ich nie chce... Sami są sobie winni, są tak niscy - trudno! Sex nie jest dla wszystkich, ma 169 cm - niech nie myśli o tym, niech da sobie powiedzieć, że przy takim wzroście nie ma szans, niech zajmie się czymś innym fajnym, czymś na co ma szansę i w czym jest dobry. Czy KAŻDY musi uprawiać sex z kobietą ??? No nie każdy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet może mieć 170
Owszem, mam 168 cm i NIGDY nawet nie spojrzę na takiego co ma 169 cm. Ale jak ma 170 cm to już może być, normalny wzrost, tyle że trochę niski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa sprawy wazniejsze niz wzrost. Niby fajnie, jak mezczyzna jest wysoki, ale nie to powinno byc glownym kryterium. W koncu inteligencja, kultura i poczucie humoru nie maja centymetrow. sama jestem przecietnego wzrostu, bo 166 cm, ale nie widzialabym zadnego problemu, gdyby moj mezczyzna mial 170. I nie widzialabym przeszkod, by zakladac szpilki, nawet jesli wowczas bylabym od niego kilka cm wyzsza. Mam w glebokim powazaniu, co mysleliby o tym inni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet może mieć 170
Nie, moje zdanie podziela 99 % młodych, atrakcyjny kobiet o wzroście podobnym do mojego!! Facet poniżej 170 cm powinien dać sobie spokój z laskami i sexem, po prostu do tego się NIE NADAJE! Czy tak trudno do ciężkiej cholery to pojąć? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet może mieć 170
Akurat widać kiedy facet ma pełne 170 cm, a kiedy jest żałosnym konusem i tyle nie ma!! Inteligentna atrakcyjna laska od razu to zauważy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet może mieć 170
Ruda Euforia, sama pewnie byś poznała że facet nie ma 170 cm (jakby miał mniej) i pewnie na takiego byś uwagi nie zwróciła, a na forum się popisujesz. Zejdź na ziemię i ogarnij się!! Wzrost u faceta akceptowalny to taki od 170 cm w górę, poniżej to dno i całe szczęście mało jest takich pseudo-facetów, wszyscy raczej te 170 cm mają, a poniżej to jakieś tam niedorobione odsetki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet może mieć 170
no z konusem poniżej 170 cm to w łóżku za wiele się nie ukręci, każdy to potwierdzi i tyle !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo tak tak:D a wzrost sprawdzasz w butach czy karzesz zdjac? bo wiesz, moze zaburzyc to Twoje spostrzegawcze pomiary:D normalnie jestes the best:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet może mieć 170
Jesteście puste i zakłamane! Żal mi was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poki co, to nie ja a Ty sie popisujesz blyskotliwoscia i wciaz powtarzana przez siebie inteligencja:D:D:D a co do seksu...Twoja teoria jest porywajaca wrecz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet może mieć 170
Na tym forum jednak więcej lasek uważa, że skrajnie niski facet czyli taki poniżej 170 cm to gówno jest! Ja uważam podobnie, więc nie będą mi jakieś puste tępe Cipy podważać forumowej teorii!! Tak po prostu jest, kurduple poniżej 170 cm (na szczęście jak pisałam, bardzo mało takich jest) rzadko kiedy mają laski i uprawiają z nimi sex !!! I dobrze, bo jak taki karzeł zrobi dziecko, to ono po nim będzie niskie i nieszczęśliwe całe życie, a teraz wiedzcie że wzrost poszedł w górę i za 20 lat średni u faceta to będzie 190 cm, więc jak znajdzie się konus poniżej 170 cm, to nie będzie miał życia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhh coz za obelga:D tak, jestesmy puste i zaklamane, bo nie oceniamy mezczyzn przez pryzmat wzrostu:D nie to co tak blyskotliwa gwiazda jak Ty:D a swoja droga...nie irytuj sie tak dziecko, bo Ci sie przedwczesnie zmarszczki zrobia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na tym forum jednak więcej lasek uważa, że skrajnie niski facet czyli taki poniżej 170 cm to gówno jest!" noooo to jest argument pierwsza klasa:D otoz TO forum jest wyrocznia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet może mieć 170
Ale ja rozumiem... można nie patrzeć na wzrost, ale jak koleś jest skrajnie niski i ma poniżej 170 cm, to należy pogonić takiego niziołka, bo z takim udanego związku po prostu NIE DA SIĘ STWORZYĆ !!! Wzrost u faceta może być niski, ale 170 cm musi być, taka żelazna zasada, w Polsce tak jest przyjęte i tyle!! Nawet tusk myślał aby wprowadzić takie prawo, że jak facet będzie miał mniej niż 170 cm i będzie chciał się ożenić, to będzie musiał mieć zgodę sądu rodzinnego, gdyż tak niski wzrost to ma dziecko, a dzieci ślubu brać wiadomo - nie mogą!! Mało tego! Do marketu Makro facet niższy niż 170 cm nie może wejść, policjantem facet niższy niż 170 cm też zostać nie może, ciężarówki facet niższy niż 170 cm prowadzić nie może!! Wzrost niższy niż 170 cm u faceta to skrajna ułomność, niepełnosprawność! Kobieta wiążąc się z facetem tak niskim traci reputację na oczach społeczeństwa, tak trudno to pojąć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet może mieć 170
22 lata mam, jestem normalna i myślę jak większość kobiet o podobnym wyglądzie i wzroście co mój !!! Z wami jest coś nie tak, bronicie tych kurdupli jak niewiadomo co... a same pewnie byście nie chciały takiego. Żadna laska (nawet i niska) nie chce konusa, a FACETA, prawdziwego FACETA czyli takiego, który przynajmniej te 170 cm ma !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprócz tego, ze jestes normalna i myslisz jak wiekszosc, to musze Ci powiedziec, ze jestes jeszcze zajebista wrecz, w koncu malo kto potrafi mnie tak rozbawic, jak Ty:D:D:D jestes po prostu mistrzostwo swiata:D normalnie ubaw po pachy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet może mieć 170
No my możemy sę pośmiać, ale konusom poniżej 170 cm nie powinno być do śmiechu. Tacy są fatalni, bo niedość że niscy to jeszcze mają kompleksy że żadna laska takiego nie chce. Nie bez powodu - my kobiety potrzebujemy FACETA,a nie namiastki faceta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet może mieć 170
Tak, może Ci kierowcy tirów mają teraz mniej niż 170 cm, ale jak robili prawko na ciężarówkę, to musięli mieć 170 cm. Zresztą, kiedyś tego przepisu chyba nie było!! Teraz koleś co ma 169 cm nie będzie mógł być kierowcą tira, tu chodzi o jego bezpieczeństwo!! Taki mały nie będzie widział zza kabiny przez skrajnie niski wzrost!! Zresztą niscy faceci szybciej się kurczą niż wysocy i jeśli teraz jest konus 30-letni mający 169 cm, to kiedy będzie miał on 60 lat, to będzie miał około 159 cm !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie inteligentni mezczyzni- zarowno ci co maja 166cm, jak i ci znacznie wyzsi, nie zwracaja uwagi na prozne lale, wiec nie powinnas miec z tym problemu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet może mieć 170
Facet o wzroście 166 NIGDY nie będzie inteligentny!! Nie przy takim wzroście!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo czyzby faldowanie zwojow mozgowych zalezalo od wzrostu? a to ci nowosc:D to kafe to jednak kopalnia wiedzy:D nie ma co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet może mieć 170
W Polsce rządzi Tusk i on jest szanowanym, porządnym premierem, który chce ukrócić samowolkę jaką uprawiają skrajnie nsicy faceci poniżej 170 cm! To dzięki niemu w polsce koleś niższy niż 170 cm nie może mieć prawa jazdy kat C, nie może zostać policjantem i możliwe że niedługo jak taki będzie chciał wziąść z laską ślub, to będzie musiał mieć ZGODĘ SĄDU !!! Zresztą o czym my gadamy, facetów poniżej 30 lat o wzroście niższym niż 170 cm w polsce prawie co nie ma, a jeśli są to NA PEWNO sexu nie uprawiają, żyją wstrzemięźliwie i są pogodzeni ze swoim losem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet może mieć 170
Nie rozumiem tylko, czemu bronicie tak skrajnie niskich kolesi? Tak was jarają ?? Przecież taki koleś jest żałosny i beznadziejny. Nie czaję w ogóle jak facet może mieć mniej niż 170 cm... toż to kpina jakaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×