Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bedroniasta33

czy dziś jest promocja w Biedronce?

Polecane posty

Gość bedroniasta33

chodziła plotka, ze 08.10 ma być promocja 50% na wszyskto w Biedronce. mam daleko, do biedronki, 20km... czy ktoś mógłby mi powiedziec, czy ta promocja rzeczywiście jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfjgsdf
nie ma żadnej promocji. Byłam i zapłaciłam 100%. Jeśli liczyłaś na promocję , to się nie wybieraj do biedry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justmammma
też jestem ciekawa- był już ktoś dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała babeczka
O wszystkim, to nie słyszałam. Wiem tylko o Persilu za 29.90 chyba 5.6kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derep
Była ale w nowym, 2000 sklepie w łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfjgsdf
tak z tym persilem się zgadza, jeszcze frugo jest produktem dnia, płyn do naczyń pur i chyba papryka albo winogrono. żadnej innej promocji 50% nie ma :P to ściema była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promocja 50% to jedna wielka sciema. Mój chlopak był i sa tylko wybrane produkty co dzien 50% taniej ale i tak sa dosyc drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedroniasta33
dzięki za info. widocznie tylko ściema, żeby zrobić sobie dziś frekwencje i zbyt na produkty które przez weekend lezały w lodówkach, a promocja w jednym tylko sklepie... dobrze, ze nie pojechałam w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derep
PROMOCJA -50% NA WSZYSTKO BYŁA W ŁODZI PRZY OKAZJI OTWARCIA DWUTYSIĘCZNEGO SKLEPU. Nie rozumiecie czy nie umiecie czytać ciemnoty? :o:o:o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedroniasta33
na kilku portalach pisano o promocji w biedronce, z okazji rozwoju biedronki, a nie, ze będzie ona tylko w 1 sklepie w łodzi, więc jeśli nie umie ktoś czytać, to ty, ciemnoto, bo nigdzie nie było napisane o 1 sklepie. tutaj na forum forumowicze pisza o 1 sklepie, a żaden portal nie pisał o jednym, tylko o biedronce ogólnie. skąd tyle jadu w ludziach, takich jak derep? od razu musza z wyzwiskami wyjeźdżać, nawet, jesli nie mają zupełnie racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derep
jestem biednym nieudacznikiem, dlatego tak się złoszczę i odbijam sobie swoje frustracje na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik81
Żadnej promocji nie ma rzeczywiście... NIE NAPISALI KONKRETNIE , ŻE W JEDNYM SKLEPIE BO PO COO , LUDZIE SĄ NAIWNI i tak większość poleciała na zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała babeczka
Zrobili ludzi w bambuko. Dziś w Biedronkach były tłumy ludzi łudzących się, że zrobią zakupy za 50% ceny...Ale jakie wiąchy leciały przy kasach...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin_
Mnie to wkurza jak rzucają tony gazetek reklamowych w skrzynki pocztowe na klatce. Później nie wiadomo co z tym robić. Przecież można sobie sprawdzić promocje przez takie serwisy jak choćby www.biedronka.okazjum.pl . Jak chcę wiedzieć co akurat mają taniej, to tutaj mam aktualną ofertę dostępną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×