Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przedmiot

Zarost u mężczyzny można przyrównać z brakiem makijarzu u kobiety.

Polecane posty

Gość ludzki przedmiot
To masz podły charakter w takim razie.:( No dobrze. Jak już pisałem. Przeproś, wtedy możemy normalnie rozmawiać. Wyzywasz, to dziękuję za taką znajomość.:(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ja mam ciebie przepraszać? Sam zacząłeś. :) Podły charakter? Przecież ja tutaj nie ukazuję prawdziwej siebie. Ciągnę projekt, który wszyscy biorą na serio. :) A to nie jest już moje zmartwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Vero, co zacząłem? Nic nie zaczynałem. Poza tym przepraszałem Cię dawno temu. Nie pamiętasz? Ty natomiast mnie nie przeprosiłaś, a wręcz przeciwnie, dalej wyzywasz, czego przykład wyżej.:( Co to za "projekt" polegający na wyzywaniu innych? Takie zabawne? Świetnie się bawisz?:( Nawet w projekcie ukazujesz część siebie.:( Podła jesteś, mimo, że poza komputerem zgrywasz miłą i ogólnie lubianą, tolerancyjną. W głębi siebie taka nie jesteś i musisz tutaj odreagowywać.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Alicjo wiem, oczywiście. Tylko tutaj taką zgrywa. Tak jak napisałem. W głębi duszy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolerancyjną zwłaszcza. :D:D:D Przestań szyć bajki dla przedszkolaków. :D:D:D W sumie mało kto może potwierdzić moją fajność, bo mało komu dałam się poznać. Alu 👄 Chamu 👄 (oby Żona nie zobaczyła :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Skurwysyn, no i co, że kafeteria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzki Ty lubisz tylko kurrwiszony lubujące się w analu,jedzeniu kupy i tp.Nas nie lubisz bo my analu nie lubimy i tp.:D mówisz że jesteśmy zimnymi sukami,oceniasz książki po okładce a potem masz pretensje że ktoś po Tobie pojedzie.Ja Ci się nie podobam z wyglądu,chociaż mnie nie widziałeś(na szczęście) :D rzekłam i spierrdalam suszyć włosy nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
To, że kobieta lubi "anal" to kurwiszon?:O Skąd wiesz, że nie widziałem Ala? Przecież napisałem z grubsza twoje parametry. 175 wzrostu, szczupła, małe piersi, ciemne włosy. Nie podobacie mi się, bo słownictwo jakim się posługujecie woła o pomstę do nieba. I wybacz, to raczej Was można już prędzej nazwać tymi "kurrwiszonami" bo takowe właśnie owego języka używają podobno.:( Skurwysyn, nie rozmieszaj mnie, bo zajadów, wiesz, dostanę.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Vera, Alayki nie wymieniaj, bo obrażasz ją w ten sposób. Przepaść między Alayka a Tobą, że ho ho, echo. Głowa więc w dół i do wyjścia marsz. :(🖐️ Alayka, to jedna z nielicznych kobiet na forum, którym można stopy lizać.😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozśmieszaj mnie. Ale twoja wypowiedź traktuje jedynie o twojej niekonsekwencji. Alayka to jedna z nielicznych osób, które ciebie "akceptują". Nic dziwnego - ciągnie swój do swego. A teraz zjedź sobie na ręcznym, bo jakiś nerwowy jesteś. Czy może zabrało w internetach filmów z piersiastymi facetami? Błehehehe. :) Wracam do pracy. Adieu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Adieu Vera.:(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha ze młyna
ludzki dobrze piszesz a ty vera nie możesz znieść krytyki i jak zwykle chamstwo i ubliżanie komuś to u ciebie norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nissia79
Niektórym zarost pasuje, choć ja u mężczyzn nie lubię kłaczków na twarzy. Z kolei, jestem zdania, że niektóre dziewczyny nie muszą się malować, bo ładną mają buzię. Ja bez make upu wyglądam jak w ogóle bez życia, więc się maluję codziennie. Dirtydiana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera 🌼, Ala 🌼 Krasnal widzę, że ciągle ma mało. Ale podobno to ja jestem jedyny, który się go czepia, a cała reszta kafe poza mną go lubi. Wczoraj mi to powiedział, co mnie załamało. Nadszyszkowniku ludzki, łamiesz mi serce. Ja sobie nie wyobrażam kafe bez Twoich tematów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przemiot
"Nadszyszkowniku" hahahahahahahahahahahah:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty i czepianie Androgen? :O Jak potrafisz zawiązać buty, będę mile zaskoczony. "ludzki przemiot" wisi na banie, bo już dawno by go zblokowali a tak bruździ na pomarańczowo i to pod różnymi postaciami. :O Wdzięczny obiekt do złodziejskich podszywów. ;) A co do samego tematu, to nie jest to tak oczywiste jak by się wydawało. ;) , ale to dłuższa historia i nie chcę przynudzać, bo jak widzę macie jakieś sprawy do przewalenia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
półko ;) 🖐️ , dopiero co podbiłem, daj mi się trochę rozejrzeć po forume. :) :P @ i już masz. 💤 Tylko, Ty nie potrafisz dotrzymać dyskrecji. ;) Zaraz sprzedasz to innym za odrobinę współczucia dla Twojej osoby. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*sprzedaż, :O to prawda co piszą że jestem analfabetą, przynajmniej wtórnym. :( Lepiej moich postów nie czytajcie, bo sobie oczy popsujecie. 😭 Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️zaglada tu jeszcze ludzki?❤️mam dla niego radosna nowine❤️ niedlugo w jego zyciu pojawi sie osoba spelniajaca wszytskie jego wymogi a jej wydepilowane paznokcie beda dostarczac mu codziennie bezgranicznej radosci❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwe pijaństwo jest tylko w piątek. ;) Dzisiaj zwyczajnie lamię, bo jutro musi mi stać jak sosna ;) a alkohol to nie najlepszy doradca i nie korzystam z jego usług w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak Duchełłe :O Po tych serduszkach, jesteś jak pierdnięcie w zatłoczonym autobusie. Ale żeby Ci było miło, to łyknę prowo, może coś z tego wyjdzie. Pod warunkiem że rozporki są zamknięte, bo chyba nie chcesz mi obrobić beli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×