Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcialabym pomoc Wam

Darmowy poradnik- zarabianie na CB.

Polecane posty

Gość chcialabym pomoc Wam

Witam. Chciałam zaproponować Wam darmowy poradnik, dotyczący zarabiania w sieci. Wszystko czego potrzebujecie to znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym, umożliwiającym zrozumienie tekstu oraz ukończone 18 lat. Poradnik znajduje się pod linkiem. Po dokonaniu 100 ściągnięć, plik wygaśnie, dlatego zapraszam. Najpierw wyskoczy krótka reklama, po 5 sekundach należy kliknąć na: SKIP AD i pobrać poradnik w Wordzie. Mam nadzieje, że komuś pomoże. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabym pomoc Wam
link nie wyświetlił się, więc należy go skopiować. adf.ly/DVuvj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie tylko przejrzałam, bo nie mam zbyt wiele czasu, ale wygląda na napisany "porządnie", więc przyjrzę mu się wieczorem. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyś chciała pomóc to nie umieszczałabyś linku na ad.fly gdzie za każde 1000 kliknięć nabijasz sobie kasiorę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nawet jeśli ona nabije sobie te 3 czy 4 dolce za 1000 wyświetleń, to co...? Ciekawe co by było, gdyby umieściła poradnik, za który trzeba zapłacić, np. smsem? A takie sytuacje już tutaj były. Dopiero były by krzyki. Ja pobrałam poradnik, nie kosztowało mnie to nic, więc się nie oburzam. A sam plik ma ponad 10 stron tekstu, więc możesz "dać" dziewczynie 0,00004 gr czy ileś tam, za to, że to wrzuciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetna stronka właśnie się zarejestrowałem. niestety przez przypadek zjadło mi tą końcówkę DVuvj ale to chyba nie problem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×