Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zanwiwi22

Czy wy tak miałyscie

Polecane posty

Witam dzis powinnam dostać miesieczke rano wstałam z okropnym bólem brzucha wiec pomyslałam że juz pora zawsze tak miałam poszłam do toalety pozwijałam sie z bólu i nic tylko siku .Zawsze jest wtsdy juz mocz z okresem .Od paru dni bolą mnie piersi i chodze czesto siku myslałam na poczatku ze coś z pecherzem ale czytałam że niektóre kobiety miały tak w ciązy na poczatku ost okres miałam 6.09.2012 Zawsze mi sie spóznie dzien dwa wiec nie widze problemu ale mam żyłki niebieskawena piersiach i chodze siku czesto partner sadzi że zawsze mam tak przy okresie jesli chodzi o zyłki ja wczesniej sie nie przyglondałam aż tak . Mam pytanie czy któras z was miała tak i sie dowiedziałą że jest w ciązy ? Mam jeszcze pieczenie w garle prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
najlepiej zrob test ;) chociaz mysle ze jestes w ciazy ja dzis robilam test poniewaz nie mam objawow PMS oczekuje na miesiaczke. test wyszedl negatywnie jesli za pare dni nie dostane miesiaczki trzeba bedzie powtorzyc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze nie robiłam bo sadziłam że przyjdzie w nocy ale nic i do tej pory Ehhh... pewnie znów się spóznia a ja panikuje nie potrzebnie .A czemu tak sadzisz że jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdhchhv
a masz teraz podpaske w majtkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redhood girl
hmm... jak zawsze glupie odp na kafeteri ... tego sie stwierdzic nie da czy jestes czy nie... zrob test ciazowy po 3 dniach ... sama mowisz ze sie spoznia ... ja tez tak mialam panikowalam tak jak ty... za kazdym razem okazalo sie ze nie... organizm lubi sie zmieniac... ale test zrob i zycze pwodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotego przed chwilom poczułam że cos mi cieknie i myslałam że to okres a to wyciekł białay gesty śluz pomocyyy jutro bd szła po test Któraś tak miała w poczatkach ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolakaokwnx
mam tak samo jak ty, ale nie martw się nie jesteś w ciąży. też się bałam, brzuch, cycki mnie bolały i nic potem biały sluz wiec sie przsestarszyłam ale 2 dni po tym przyszedł normalnie okres. wiec nie paniuj, bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolakaokwnx
im bardziej sie bedziesz denerwowac tym okres bardziej ci sie opoznia. zrelaksuj sie i nie mysl tak o tym. to wina stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×