Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznessenzeb

w co zainwestować pieniądze?

Polecane posty

Gość gfdgdhhgj
"osoba zaczynająca z kapitałem 2000 złotych ma dziś na koncie 4111,45" złotych! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznessenzeb
po 8 miesiącach!! JAK JA MAM w takim tempie zarabiać to ja dziękuję, 4000 tyś to ja bym chciała mieć dziennie i to minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgdhhgj
haha dobre:P a kto by nie chcial:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznessenzeb
ale wy nic nie robicie w tym kierunku, a ja kombinuje caly czas. jestem przedsiębiorcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwestor .
ja np. w zeszłym tygodniu straciłem 60k zł bo przeinwestowałem ! :P ale do kończ roku nadrobię to z nawiązką ! :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznessenzeb
johny nie bawie sie w takie pożyczanki. Jestes naciągaczem. Jedyne co mogę Ci zaoferować to piosenkę, pt. Johny, Johny załóż kalesony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
nie inwestuj wszystkiego w jeden interes. spróbuj z czymś mniejszym. handel na allegro choćby. tani towar możesz wziąć z wólki kosowskiej - inwestycja niewielka, a zdobędziesz jakieś doświadczenie żeby potem otworzyć coś większego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikosia m
To zbyt mała kwota na dobra inwestycję. Pozostaje wam jedynie lokata. Mając duży kapitał można marzyć o tym, aby posiadać hale magazynowe Jartomu, ale to kilka milionów. I właśnie to są w chwili obecnej tzw. pewne inwestycje, na których warto jest bazować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiriel s.
To zależy o jakich sumach mówimy. Jeśli dysponujesz potężnym kapitałem to warto pieniądze włożyć w nieruchomości. Tak naprawdę to jedyny pewny inwestycji - nie ma takiej opcji, żebyście stracili. Największy potencjał mają teraz takie inwestycje - http://hale.jartom.com/nieruchomosci/Hale-produkcyjne-i-magazynowe-po-przetworni-owocow-Bialobrzegi-2015amc2s,61,hale,hp,s,0,,, ale oczywiście do nich należy posiadać odpowiedni kapitał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal karczek
Małe kwoty najlepiej inwestować w siebie - szkolenia i rozwój osobisty. Przy większych sumach pieniędzy, najlepiej interesować się poważniejszymi inwestycjami. Teraz moja firma przejmuje magazyny Jartomu, wykorzystujemy kryzys w nieruchomościach, ale kiedyś również dysponowałem małymi pieniędzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Propertys7
Ja oferuję swoim Klientom gwarantowana stopę zwrotu przy inwestycjach w nieruchomości. Obecnie można tego typu inwestycje finansować kredytem hipotecznym, więc najtańszą formą kredytu obecnie dostępną. Wkład od 20 tys. zł. Możliwość podpisania umowy na pewną stopę zwrotu. Więcej informacji na your.propertys@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też baba
ja bym poszła w waluty ,niekoniecznie forex ,ale prywatnie ,śledzić światową gospodarkę kupować sprzedawać ,ja działam w ten sposób i sobie chwalę ,owszem można się przejechać ,ale kolejny raz stawia finanse do pionu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garmeks
Nieruchomości są zawsze w cenie. Trafiają się okresy (jak ten który mamy obecnie), że ceny trochę pikują ale trwa to krótko i za chwilę sytuacja powinna wrócić do normalności. W mojej rodzinnej Bydgoszczy mieszkania dawno nie były w tak dobrej cenie, można to stwierdzić na http://www.meritum-nieruchomosci.pl. Tendencja ta jest ogólnokrajowa. Ale trzeba się śpieszyć bo premier ogłosił koniec kryzysu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrixxx
A co sądzicie o lokatach bankowych? Analizuję sobie ofertę banków pod tym względem http://www.banki.pl/lokaty_bankowe i zastanawiam się nad ulokowaniem tam pieniędzy. No chyba, że znacie lepsze, równie bezpieczne tematy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roztworzyc.ha.ha.ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko lokaty .nieduzy zysk ale bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubek123
Ja stanowczo polecam lokaty. Najlepiej taką która ma pewny wysoki procent. Mogę podzielić, się z Tobą informacją, że ma mam swoją tutaj: skok.wolomin.pl jestem bardzo zadowolony, szczególnie że nie widzę innej opcji ulokawaniu funuszy praktycznie bez ryzyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem coś około 50tys. kupiłem 5 garaży, wynajmuję wszystkie w cenie około 200zł miesięcznie każdy, za te 1000zł spłacam raty kredytu za mieszkanie, więc można powiedzieć że dorabiam się na tych 50tys. ;) oczywiście dopłacam do rat tak aby jak najszybciej zakończyć spłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jakby nie było dalej posiadam nieruchomość którą mogę sprzedać czyli mam zabezpieczenie na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerma
ja regularnie doradzam sie w sprawie inwestowania wolnych środków z doradcą z Open Finance, korzystam z oddziału przy rondzie ONZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nieruchomości magazynowe, mając oczywiście do tego odpowiedni kapitał. Bo tutaj mowa o milionach i długim okresie inwestycji. Np. w Warszawie jest opcja przejęcia miejsc w Marywilskiej, która jak się zapowiadało, miała nie mieć wolnych miejsc w krótkim czasie. Tymczasem sytuacja okazała się wyglądać diametralnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demkowa_kk
Polecam udac sie jednak po porade do osób które jednak dobrze znaja sie na tym temacie www.imperialcapital.pl Samodzielnie nie zawsze bedziemy w stanie wypracowac najlepszego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemon111
Razem ze znajomym mamy zamiar zainwestować w hale magazynowe. Znaleźliśmy już firmę która je postawi i pomoże nam w załatwieniu wszystkich formalności (http://www.cobouw.pl/) Moim zdaniem taka inwestycja jest o wiele lepsza niż lokaty, złoto i inne rzeczy które nie przynoszą praktycznie żadnego zysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zainwestowałam w bardzo mało apetyczny biznes, ale bardzo opłacalny, bo odpady są, były i będą...co prawda nie jestem właścicielem firmy, ale udziałowcem, ale i tak jest to duży potencjał na zwiększanie zysków. Zajmujemy się utylizacją. Co potrzeba? przede wszystkim dobry sprzęt...coś jak to http://demagcranes.pl/cms/site/pl/lang/pl/page78138.html;jsessionid=093711E73C700E94A2F2368DB7A7FA6E.nodea o reszcie mogę opowiedzieć jak ktoś jest zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bede inwestowac w hale magazynowe (wiem że niewielkim kosztem można je postawic dzięki firmie http://www.pro-mont.pl/) , bo po analizie rynkowej stwierdzam,ze to jedna z bardziej opłacalnych opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatzbyk
najlepiej jest inwestować w to, na czym się człowiek zna, taka prawda... jak się nie ma serca do własnego biznesu, to na pewno nie wypali. druga rzecz, to nie warto inwestować w usługi, bo tego już jest tak dużo, że ciężko się przebić. to co przynosi zyski szybko, to jest produkcja, podam ci przykład z własnego podwórka - produkty silikonowe http://www.larkis.pl. wszyscy trąbią o kryzysie, a ci eksportują, że aż miło. oczywiście nie mówię, że masz od razu jakieś rzeczy z gumy wytwarzać, ale warto się rozglądnąć za dobrą niszą. nawet brykiet, byleby tylko wytwarzac coś własnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrażynkaL
Ja też zaczynałam od niewielkich pieniędzy, ale postanowiłam zainwestować w biznes, który ma popyt tz. w ksero, druk etc. Znalazłam lokal przy szkole, wzięła w dzierżawę sprzęt http://kserokopiarki-gliwice.pl/nasza-oferta/kolorowe/ i ruszyłam. Na początku pracowałam sama. Całe dnie, obecnie mam 2 pracowników, a ja tylko nadzoruję biznes. Można? Można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×