Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznessenzeb

w co zainwestować pieniądze?

Polecane posty

Gość Mateo2
zależny jaką kwotę i jaką się ma wiedze na temat finansów. Teraz przy obecnej sytuacji ja myślę że fundusze inwestycyjne są dobrą opcją. Można też skorzystać z usług specjalisty od finansów. Ja znam np. Piotra Bralczyka, który doradza i pomaga zarządzać tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można zainwestować w produkcje np kosmetyków naturalnych, teraz są na czasie, mogę Ci polecić sprawdzonego producenta maszyn pakujących www.polpak.pl ma duży wybór świetnej jakości maszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinos8383
Jeśli zależy Ci na długiej i stabilnej inwestycji to zainwestuj w metale szlachetne. Popatrz tutaj http://www.mennicastaropolska.pl/ . Obserwując giełdę wyraźnie widać, że taka inwestycja się opłaca. Złoto jest skutecznym sposobem na inflację - pamiętaj, że złota czy innego kruszcu nie można dodrukować - jego wartość nie spadnie, a wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W akcje i nieruchomości, ale na tym trzeba się znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniazZ
Hej. Mam trochę oszczędności i chcę spróbować zainwestowac je w TFI. Jednak potrzebuje pomocy jakiegoś sprawdzonego specjalisty. Słyszałam coś o Bralczyku. Wie ktoś coś o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy specjalista w tej dziedzinie jakiego spotkałem. To co odróżnia go od reszty to to że po wybraniu funduszu nie kończy sie nasza współpraca a to dopiero tak naprawde początek. Pan Bralczyk monitioruje dla nas fundusze i zdaje nam z nich relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddae
Ja zainwestowałem w www.ekologicznaelektrownia.pl więc mogę się wypowiedzieć. Wymagany kapitał może wynosić już 30 000zł, średnioroczny zysk to około 14%. Inwestycja polega na wykupieniu udziałów w spółce celowej, które mogą być dziedziczone, sprzedane lub podarowane. Inwestycja jest w pełni bezpieczna, ponieważ elektrownie muszą skupić całość wyprodukowanej energii. W praktyce wszystko wygląda dokładnie tak, jak opisano na ich stronie. Są więc uczciwi, za co ich cenię i serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ija Balszoj
Jeżeli chcesz dobrze zainwestować pieniądze ,zapraszam na stronę zarabiajmy.pl , która jest wizytówką pana Bralczyka . Ja sama nie wiedziałam w co chce zainwestować , .Dodam tyle jeszcze ,że pan Bralczyk jest bardzo dobrym specjalistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DelfinaOs
ojjj z inwestowaniem pieniądzy to tak na prawde jest jak na dwoj***abka wróżyła , bo albo wyjdzie albo nie wyjdzie . Można w własną firmę , np mobilny salon kosmetyczny , zaopatrzenie dla firm z jakiejś konkretnej branży , akcje , obligacje itd. Ja polecam w tej kwestii zajrzeć sobie na zarabiajmy .pl ,które wspomnaine jest przez Ija balszoj . Pan Bralczyk wszytsko monitoruje . Mam nadzieje ,ze komus pomogłam , Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszos
Według mnie najrozsądniej jest zainwestować w sztabki złota albo złote monety, ten materiał ma mierzalną wartość, inwestycja jest prosta, a zyski pewne. Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany taką inwestycją zachęcam do zapoznania się ze stroną http://inwestycje.mennica.com.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senssa
ja właśnie rozpoczęłam współprace z Panem Bralczykiem. to dopiero początek więc więcej nie mogę powiedziec ale pierwsze wrażenie bardzo pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin177
Każdy pisze zloto,zloto.Ciekawe ze ceny sa stabilne i czasami spadają.Dlaczego ma zloto drozec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Am I wrong
w złoto ? absolutnie bym nie inwestowała . czemu ? bo tak jak napisał mój poprzednik , raz cena złota idzie w górę a raz wdół . Raz było tak ,ze złoto było tanie , potem było 66 zł za 1g, potem 75 zł za g , a dzisiaj widziałam nawet 129 zł . Co do inwestowania pieniędzy to polecam Pana Bralczyka , jest specjalista i na prawde dobre doradza . Ma swoją stronę zarabiajmy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwd
W przypadku elektrowni wiatrowych całe sterowanie jest skomputeryzowane. Nie trzeba zatrudniać pracowników, a w związku z tym stałe koszty są znacznie niższe. Cała inwestycja jest bezpieczna i efektywna. Dodatkowo całość wywiera pozytywny wpływ na środowisko. Biorąc pod uwagę wszystkie pozytywne aspekty funkcjonowania elektrowni wiatrowych także postanowiłem w nie zainwestować w Pracowni Finansowej (www.ekologicznaelektrownia.pl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myśle że fundusze to dobry pomysł. Jednak trzeba mieć ogromną wiedze by być pewnym zysku. Dlatego wymieniony już tutaj specjalista Bralczyk pomaga mi przy tym i dobrze na tym wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracownia Finansowa jest w pełni wiarygodna. Stosują wyłącznie turbiny renomowanych producentów z gwarancją utrzymania sprawności technicznej. Inwestycja ta jest dobra, ponieważ jest niezależna od sytuacji na rynkach finansowych. Ja osobiście bardzo sobie cenię współpracę z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian38
A czy ktoś na forum jest w stanie powiedzieć mi, jak zapatruje się na kwestię inwestowania z ziemię, tak konkretnie w grunty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zielonego pojęcia jak jest z inwestycjami w grunty. Wydaje mi się że względnie bezpieczne to jest ale nie chcę mówić na 100% jak się nie znam. Wiem natomiast jak zarobić na funduszach. Musicie znaleźć dobrego niezależnego specjalistę tak jak ja. Wybrałam specjalistę z zarabiajmy.pl Pomógł mi wybrac fundusz ale na tym nie kończy się jego praca bo jeszcze monitoruje go dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pallka
a czy mowa jest o Panu Bralczyku? bo doradza mi co i jak i widzę efekty - jest dobrze, pieniądze pracują...nie narzekam, bo faktycznie dobrze zainwestowane pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andromedaaa
Też zaufałam panu Bralczykowi - doskonały specjalista, wie co zrobić z moimi pieniędzmi, żeby zarabiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzinn
no wlasnie szukając w internecie informacji, natrafiłam na nazwisko Pana Bralczyka i napisałam maila do niego żeby dowiedzieć sie jak to wszystko u niego wygląda, jak z współpracą jest. czekam na odpowiedz ale chciałabym żeby on się zajął moimi finansami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bralczyk to dobry wybór. Zajmuje sie nadwyżkami w mojej firmie i dobrze na tym wychodzę. Warto dodać że z tego co mi wiadomo zajmuje się tylko funduszami, ale zato zna sie na nich jak mało kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza inwestycja na dzień dzisiejszy to reklama , jeżeli potrzebuje ktoś pomocy to pomogę ale jedynie na e meila kontakt miedzy 20-22 dni robocze ps:prosze dopisać nazwę strony w temacie partnergroup@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że wystarczy obserwować http://desa.pl/pl żeby wiedzieć cokolwiek o rynku obrazów. Popatrzcie sobie jakie wyceny osiągają niektóre przypadki - w krótkim czasie obraz zyskuje nawet kilkaset procent na wartości. Tylko znaleźć taką perełkę nie każdy potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam fajną firmę, która zajmuje się reklamą w internecie, jest w tej chwili już liderem w swojej dziedzinie i poprzez udział w zyskach firmy można bardzo dobrze pomnożyć swój kapitał. Jeżeli kogolowiek interesuje temat to piszcie na maila do mnie tynalatka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika inwestor
ja na inwestycję wybrałam firmę Energy Invest Group - wiatraki w modelu obywatelskim. W 2015 postawili fabrycznie nowe turbiny ( jako jedyna firma na rynku) i czekam na pierwszą dywidendę. Szacowany zysk tj ok 11-15% w skali roku od wpłaconej kwoty. Zielona energia w Polsce ma szanse na rozwój i to co było gwarantem zysku - gwarancja Skarbu Państwa na odkup 100% wyprodukowanej energii elektrycznej przez wiatrak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pomyslec ze moglam byz zaperogramowana w p*********m szkolnym systemie polski komuny do ktores zmuszala mnie z****** k***a matka komunistka w*******lona co to rozdawala moje zabawki 333 www.youtube.com/watch?v=X9NY5T6P4A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×