Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wa wka

Zyjacy w dlugich zwiazkach bez slubu...

Polecane posty

Gość staż: 8 lat
Allium, odniesiesz się jakoś do tego, co napisałam na poprzedniej stronie czy jak zwykle przemilczysz to, co piszą do Ciebie ludzie mający jakieś argumenty i konkretne, rzeczowe pytania jak to zrobiłaś wcześniej z Psychiczną Myszeliną np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfdxrfh
Nie drugi, ale jak dobrze liczę...trzeci w ostatnich dniach. :P Zakładanie takich tematów, nie za dobrze świadczy o autorze, ale co ja tam będę innym tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co widzę stażu ty nie zadajesz pytań tylko stawiasz samo udowadniające sie tezy i oczekujesz poklasku - ale dam ci szansę - napisz jeszcze raz - w formie pytania - jaki masz problem .Coś poradzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do he hi ho
Jestes też kobieta a nie tylko zona. Trzymaj się cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do psycholożki
Kobieto po co się tłumaczysz komuś takiemu jak alium? Czy studiujesz psychologię, stąd Twój nick? Jeśli tak, to naprawdę nie dostrzegasz oczywistości? ;) Fajna babka z Ciebie, nie powinnaś marnować czasu na pseudo dyskusję z krętaczką, która każdą wypowiedź przeinacza, aby wyszło na jej. Jest Ci dobrze? Jesteś szczęśliwa, zrealizowana? Więc rób swoje i nie szukaj poklasku u kafeteryjnych projektów 🌻 PS. A czy alium ma porównanie jak to jest być wieloletnią konkubiną a wieloletnią mężatką? Nie, ale pyszczy tu całymi dniami jak znawca, a w rzeczywistości gówno wie na ten temat. Trzeba zjeść truciznę, aby poznać jej skutki, czy można oprzeć się na czyimś doświadczeniu, choćby z najbliższego otoczenia? Skoro kobiety twierdzą, że ślub im niepotrzebny, to widocznie tak jest. Musicie się pogodzić kochane mężatki z faktami, nawet jeśli wam się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfdxrfh
15:41 [zgłoś do usunięcia] staż: 8 lat I czy to nie Ty pisałaś wcześniej, że o ślubie i jego ewentualnych złych skutkach może pisać tylko ktoś, kto ma porównanie? No to chyba dziewczyna wyżej ma, a mimo to idziesz w zaparte i z góry sugerujesz (bo tak zadałaś swoje pytanie), że nie ma racji i źle czuje. Ja mam porównanie :) 14 lat konkubinatu, 6 lat małżeństwa. I nic w zachowaniu mojęgo męża ślub nie zmienił. Tak więc niniejszym ogłaszam że ten argument jest z tyłka wyciągniety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama xawierego
Allium a co jeśli twój syn zdecyduje się na zycie w konkubinacie? Cukierek zadala ci to pytanie i nie raczysz odpowiedziec. Wiec ja powtorze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staż: 8 lat
Aha, czyli mnie potraktujesz tak jak każdego kto udowadnia, że najzwyczajniej w świecie przeczysz samej sobie, nie masz racji i z tego zacietrzewienia pogubiłaś się już w tych swoich durnych tezach dotyczących konkubinatów :D Nie napiszę tu już ani słowa, szkoda na Ciebie czasu :) Lecę do swojego KONKUBENTA, myślę, że trafi nam się jakiś seks na stole kuchennym wieczorem - Allium, może też spróbuj, ulży Ci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no będzie żył w konkubinacie . Nie ma takiej siły ,która by mnie zmusiła do radości z tego faktu czy uznania racji przemawiających za konkubinatem - ale jeśli to jego wybór .... trudno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama xawierego
Allium no i co? Masz odwage odpowiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfdxrfh
Rozumiem że allium może innych denerwować. Rozumiem argumenty zarówno "za" i przeciw" zwłaszcza że sama byłam kiedyś konkubiną, a teraz - mężatką. Ale na litość Boską, musicie wyskakiwać z takimi personalnymi wycieczkami i wyzwiskami. Ja tego kurna nie pojmuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wa wka
nie wazne kto i jak bedzie pisal i udowadnial ona jest Bogiem i jest nieomylna :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, twój miernoto
:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiste wycieczki i argumenty " jesteś głupia " czy bardizej merytoryczne " jestęś głupia i gruba " to domena ludzi którzy nic do powiedzenia o świaecie nie maja i idą jak barany za stadem , choćby to nawet miało zamiar ze skały skoczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfdxrfh
15:58 [zgłoś do usunięcia] Wa wka nie wazne kto i jak bedzie pisal i udowadnial ona jest Bogiem i jest nieomylna :X Wiesz, ma do tego prawo, jak Ty masz prawo myśleć inaczej. Tu nie chodzi o to abyśmy się tu wzajemnie po główce głaskali, ale dyskutowali w miarę merytorycznie i kulturalnie. I nie chodzi tutaj o usilne przekonywanie o swojej racji na zasadzie: "moje na wierzchu" A co do "za" i "przeciw", to wiesz...punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama xawierego
Z tego co wiem nie jestes mloda. Czasy się zmienily i jak tyt wychodzilas za maz to nie było mowy o mieszkaniu przed slubem. I z czasem kobieto a nie trzymaj się tego co było 20 30 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfdxrfh
A jakie to ma znaczenie? I teraz takie związki nie są mile widziane. Zwłaszcza w małych społecznościach. A o naciskach rodziny nawet nie wspomnę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama xawierego
Allium wstydzila bys się. Jestes gluia, i tyle szkoda czasu na takie osoby jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama xawierego
Zycze ci wszystkiego co najgorsze bo nie zaslugujesz na nic! PUsta egoistko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfdxrfh
Moim zdaniem, ten argument jaki tu najczęściej jest tu przytaczany: bo ślub nic nie zmieni, tłumaczyłabym raczej kwestią przyzwyczajenia. ten styl życia po prostu tak wszedł wam w krew, że ślub wydaję się jeśli nie odległą, to i nawet nie potrzebną perspektywą. Am dłużej się tak żyje, tym gorzej podejmuję się taką decyzję o ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama xawierego
W glowie się nie miesci. Jak mozna być taka suka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allium popros meza aby cie wyr
Wyruchal :D twoja wlochata tzipa się tego domaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, twój miernoto
bfx - tak, ale jak laska napisała o swoim konkretnym małżeństwie i o tym, że zmieniło się na gorsze, to Allium też nie dopuściła takiej kwestii do rozmyślenia. To jak to jest? Nie chce dyskutować z tymi, co nie mają porównania, czy nie chce dyskutować z kimkolwiek, kto jest innego zdania niż ona? :D Wybiórczo traktuje każdą historię każdej laski, któa tu się wpisywała i tyle :D 🖐️ A świadczy to tylko o tym, że nie ma nic do powiedzenia poza tym, co sama wyznaje - seks po ślubie, mieszkanie po ślubie, ślub jako receptę na szczęśliwe życie rodzinne itd. Nie dopuszcza do siebie innej opcji i nie jest otwarta na dialog, a to oznacza, że jest ograniczona, nietolerancyjna i że prowokuje jatkę - nie chce rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do allium
Czas się wybrac do specjalisty o ile nie jest za pozno :o biedna allium :( gardzila bym taka matka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×