Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Antek23

Pozycja

Polecane posty

Wita. jestem z dziewczyna 4 lata sex uprawiamy od 2 ale problem jest taki ze tylko jednej pozycji (klasycznej) dodam jeszcze ze ona nie lubi jak jej gleboko wsadzam . Mamy po 22 lata. jak ja przekonac do jakiegos urozmaicenia naszego zycia erotycznego ? rozmawialismy juz pare razy na ten temat ale ona mowi nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziś wolniejszy
A rozmawiałeś już z jej matką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziś wolniejszy
No właśnie. Rozmawiałeś już z jej matką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziś wolniejszy
Zapytaj, czy ona też przez całe życie w jednej pozycji. I czy lubi głębszą penetrację. Jeśli nie: uciekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, jak w ogóle mozna brać się za współżycie bez rozmowy na ten temat z matką partnerki? Najlepiej to w ogóle puknąć potencjalną teściową, żeby wiedieć czego można się spodziewać po córce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziś wolniejszy
No jasne, tak byłoby najlepiej. Ale przy niektórych nie staje. Trzeba to brać pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaFemina30
Porozmawiaj z nią . Może coś zaproponuj - na początku w formie zabawy...eksperymentu .Jak jej się nie spodoba , to w jakiś inny sposób. A jeśli chodzi o penetrację - to kobiety tak czsami mają . Postaraj się być delikatny, a może coś z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reasumator
Napewno trzeba rozmawiac. Komunikacja jest wazna. A moze jakas literature podsuniesz. Bedzie mogla w spokoju przeczytac, przemyslec i zastanowic sie. Czasem bezposrednia rozmowa moze byc krepujaca.- PS. Ignoruj tych, ktorzy daja Ci chamskie rady i robia chamskie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie ksiazki proponujecie ? kamasutra ? czy moze cos w stylu jakichs opowiadan erotycznych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reasumator
Literatura to niekoniecznie opowiadania. Ja mialem na mysli poradniki. Jest tego zatrzesienie w ksiegarniach i bibliotekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oallalalala
moze nie lubie glebokich penetracji bo masz za duzego penisa? bo nie widze tu innych przyczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reasumator
Percepcja Kamasutry moze byc dla niektorych kobiet zbyt trudna albo nawet "ekstrawagancka". To zalezy od osobowosci kobiety. Moze raczej cos z naszego kregu kulturowego. Przynajmniej na poczatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reasumator
Wybacz, ja tych rzeczy juz nie czytam, wiec nie jestem na czasie. Zajrzyj do biblioteki lub ksiegarni. Obejrzyj, poczytaj. Staraj sie znalezc cos co traktuje temat pozycji umiarkowanie i taktownie. Mysle, ze w przypadku Twojej partnerki moze wchodzic w gre niesmialosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reasumator
No widzisz. - I nic nie na sile. Krok po kroku, umiarkowanie, z taktem i zrozumieniem. Na poczatek te raczej subtelniejsze i delikatniejsze modyfikacje pozycji, ktore nie obnazaja calkowicie Jej ciala i bedzie super. I za ten Twoj takt i zrozumienie bedzie Cie jeszcze bardziej kochala. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianek25
czasami jak jest nie za bardzo mokra to boli jak wchodzi głeboko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianek25
moja czasami ma sucho i wówczas ją boli jak mocno wkładam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jestesmy ze soba 4 lata i troche dziwne ze sie mnie jeszcze wstydzi w sytuacjach intymnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
ps. a propos wstydu w sytuacjach intymnych - mastrubowała się przy tobie, a może robiliście to razem w swojej obecności? czy może się własnej masturbacji wstydzi a twojej brzydzi? tak bywa są różne etapy intymnej zażyłości, samo współżycie nie ma większego znaczenia dla przełamania wstydu, można współżyć przy zgaszonym świetle itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rama Casto
101-trików Cena rynkowa: 24,90 zł - NASZA CENA: 14,49 zł http://allegro.pl/listing/user.php/run?category=79213&us_id=26079086 101 trików seksualnych Od kiedy słynna księga Kamasutra dodarła do krajów cywilizacji zachodniej, hinduskie nauki w dziedzinie erotyki pomogły milionom kochanków w poprawieniu ich pożycia intymnego. W niniejszym zbiorze przedstawiamy 101 trików opartych na wiedzy erotycznej Kamasutry oraz wielu innych naukach, które doskonaliły późniejsze pokolenia. Dzięki nim można w pełni rozkoszować się seksem, poczynając od pierwszych pocałunków i uścisków, a kończąc na aktach trudniejszych i wymagających od partnerów więcej zaangażowania, jak doświadczanie rozmaitych fantazji i seksu w bardziej odważnych pozycjach czy prowadzenie śmiałych gier, w których każda para indywidualnie wyznacza granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×