Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość namyślająca się

operacja nosa warto?

Polecane posty

Gość gość
Ja także mam za sobą korektę nosa i uważam, że była to najlepsza decyzja w moim życiu. Zdecydowałam się na dr Łątkowskiego i klinikę w Polanicy Zdroju. Lekarz ten okazał się bardzo miły a przy okazji i bardzo konkretny. Wytłumaczył mi jak będzie wyglądać zabieg. Powiedział ile będę dochodzić do siebie itp. Sama operacja przebiegła bez żadnych komplikacji. W ja w końcu mam ładny nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wypadku to doktor Knakiewicz przywrócił mój nos do ponownego istnienia. Jestem wdzięczny bo we Wrocławiu ciężko o takich specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfiazdka
też tak miałam, nie mogłam się na swój nos patrzec i to z wiekiem jeszcze mi się bardziej pogłębiało, bo schudłam i nos przesłaniał mi pól twarzy, przynajmniej w moim odczuciu, poprawiałam go tutaj http://drosuch.pl/twarz/plastyka-nosa/ w nowym wydaniu podobnam się sobie dużo bardziej, nawet mą który nie był za zabiegiem teraz ciągle mnie komplementuje, ja sama wiem ze było warto i nie załuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfiazdka
też tak miałam, nie mogłam się na swój nos patrzec i to z wiekiem jeszcze mi się bardziej pogłębiało, bo schudłam i nos przesłaniał mi pól twarzy, przynajmniej w moim odczuciu, poprawiałam go tutaj http://drosuch.pl/twarz/plastyka-nosa/ w nowym wydaniu podobnam się sobie dużo bardziej, nawet mą który nie był za zabiegiem teraz ciągle mnie komplementuje, ja sama wiem ze było warto i nie załuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo pozytywną opinię mogę wystawić dla tej klinice - http://www.drchecinski.pl/ . Jeśli Dziewczyny szukacie jakiejś w Warszawie, to jak najbardziej polecam udać się do tej. :) Dostałam tam wszelkie niezbędne mi informacje, oraz opiekę. Wiele mi doradzono, wyjaśniono. Bardzo mi się podobał fakt, że mogłam zapytać o nawet najbardziej problematyczne aspekty zabiegów i nikt nie przewracał oczami, ani nie był zniesmaczony moja nadmierną odciekłością. :) Koniec końców jestem po zabiegu, wszystko już wygojone. Bardzo podobam się sobie, jak najbardziej polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pustaki się tu zebrały masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że warto zrobić sobie operację nosa kiedy ktoś czuje taką potrzebę. Ja trafiłam do gabinetu dr Raczkowskiej i jestem bardzo zadowolona z efektów. Mój nos znacznie się zmniejszył i wygląda teraz proporcjonalnie do twarzy. Zabieg był zrobiony bardzo delikatnie i precyzyjnie. Polecam każdemu tych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka_P
Zważając na to, że operacja nosa poprawia także jego drożność - jak najbardziej warto. Polecam Ci do tego gabinet doktora Pabiańczyka w Krakowie. Doktor jest świetnym specjalistą, na pewno więc pomoże Ci z Twoim noskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanitka789
ja też uważam , że warto. Jak dla mnie ktoś, kto nie wie co to kompleksy nie powinien sie wypowiadać w tym temacie. Nie wiecie co czuje człowiek od dziecka wyśmiewany, wyzywany od pinokia...jak ktoś siebie nienawidzi za to jak wyglada. Dla mnie nos był od dziecka przekleństwem , jako dorosła kobieta poszłam do pracy i od razu zbierałam kase na operację . Jestem wdzięczna dr Dorocie Żukowskiej z łódzkiej kliniki Dermed za to, że odmieniła mi życie. Dla was może jestem kolejną głupią lalką co pod skalpel poszła...dla mnie ta kobieta dała mi nowe życie. Od co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jania

osobiście miałam zrobiony nos u dr Boligłowy i przyznam bez ściemy, że jestem mega zadowolona. Oczywiście zaraz po zabiegu zaklinałam swój los bo nie było to miłe, ale teraz z czasem, ciesze się że zaryzykowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nos Skupin

Ja uważam, że nie warto ryzykować ani zdrowia, ani wyglądu dla operacji nosa. Mój naturalny nos nie był doskonały, był większy, krzywy, miał garbek, ale pasował do mojej twarzy, nie zaburzał symetrii mojej twarzy. No i ja głupia myślałam, że operacja nosa poprawi wygląd nosa. Tymczasem po dwóch operacjach przeprowadzonych przez Skupina mój nos wygląda znacznie gorzej i nie pasuje do mojej twarzy. Wyciął pół mojego nosa, nos jest bardzo asymetryczny, wklęsło-wypukły, zdeformowany i skrzywiony, wyraźnie zaburza symetrię mojej twarzy. Te operowane nosy wcale nie są ładne, są sztuczne, brzydkie i wyglądają bardzo nienaturalnie. Jeśli nos pasuje do twarzy, nie zaburza jej proporcji i symetrii, to się operacji nosa nie robi. Ale chirurdzy plastycy nas o tym nie informują, bo na kimś muszą zarabiać pieniądze. Inna sprawa to powikłania, pacjenci nie są rzetelnie informowani o tym jak bardzo inwazyjny jest to zabieg i jak dużo negatywnych konsekwencji może się z tym wiązać. Gdybym była mądrzejsza, to bym na podstawie przykładu Michaela Jacsona, nie operowała nosa w ogóle. A tak jestem brzydsza po operacji, oddycham gorzej i tak naprawdę nic nie zyskałam operacją nosa. Dałam się nabrać na marketing i fan club Skupina, który bardzo prężnie działa w sieci. Do tego sama się sobie dziwię, jak mogłam na tak poważną, trwałą ingerencję sobie pozwolić.. Myślałam, że mam brzydki nos, ale tak naprawdę po operacji dowiedziałam się, co oznacza mieć okropny nos i ogromny kompleks nosa. Zatem radzę się 1000 razy zastanowić, czy oby na pewno warto ryzykować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poddałam się korekcji nosa rok temu . Operację wykonała dr Dorota Żukowska  Polecam dr przyjmuje w Łodzkiej klinice Dermed. Zabieg udał się doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×