Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośkaaaa

czy wasze dzieci też się "zanoszą"od płaczu?pomocy

Polecane posty

już nie wiem co robić,wystarczy że coś nie tak pójdzie po jej myśli i za chwile zaczyna płakać i wstrzymuje oddech:( dzisiaj to aż sina się zrobiła,myślałam że mi zemdleje,a ja chyba razem z nią...bo mi się nogi miękkie zrobiły ze strachu,dodam że mój brzdąc ma 10 m-cy,czy wasze dzieci też tak miały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ma juz 2.5 r
i dalej tak ma nie wiem czy to kiedyś przejdzie ;/ mamy ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyuyjhuyjhuyuhhh
samo nie wstrzymuje..to niezalezne od 10 miesiecznego dziecka...jak sie zanosi podmuchajcie mu mocno prosto na buzie i nos...zeby zlapalo znowu oddech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie !
trzeba dmuchnąć dziecku w usta i odrazu lapie oddech :) i miedzy brwiami je pogłaskaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie panikuj - to się wielu dzieciom zdarza; mojemy synowi przeszło ok. 2 roku zycia - miał okres, że się zdarzały takie bezdechy dwa razy w tyg. potem coraz rzadziej, ostatni epizod to niestety utrata przytomności, ale pewnie by sie nie wydarzyła gdyby wiatr nie pomógł, po tym już tylko raz lekko się zaciągnął - w tym wieku juz rozumiał trochę i nie lubiał jak tak sie działo, ja tez mu tłumaczyłam, że tak nie można się denerwować i wydaje mi się, że trochę pomógł sobie nad tym zapanowac; póki co musisz przeżyć to jakoś i byc jak najbardziej opanowaną i nieustępliwą (gdyby z tego się zrobił sposób na wymuszenie)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Oj, mój też tak czasem ma, czysta histeria, no ale nie będę czekała aż zemdleje tylko też dmucham w buzię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się źle dmuchnie to można stan pogorszyc - mojemu dziecku nie zawsze pomagało niestety, zresztą przypomnijcie sobie jak to jest jak się idzie pod wiatr, no pod wichurę - zatyka czasem co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×