Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pszczelarka z Suwalszczyzny

Miodek

Polecane posty

Gość Pszczelarka z Suwalszczyzny

Male badanie rynku: jaki miodek lubicie najbardziej? Wielokwiatowy, rzepakowy, lesny, mniszkowy? A moze z dodatkiem pylku pszczelego? Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza.._
lipowy i leśny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczelarka z Suwalszczyzny
Widze, ze lesny to jest to........ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczelarka z Suwalszczyzny
Ewa, a na ktorym dalekim wschodzie mieszkasz jesli moge spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodzioo
dopiszę, że litr takiego miodu zjadamy w miesiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodek - każdy
Praktycznie każdy, ale wrzosowy to dla mnie mercedes ;) wśród miodów. Chociaż nie każdemu odpowiada, bo jest lekko gorzkawy. Dla mnie bomba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzosowy, gryczany
i spadziowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacjowy, lipowy
spadziowy mniam niam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam swojego faworyta, wszystkie bardzo mi smakują mojemu dziecku najbardziej odpowiada miód kremowany, ale to wiadomo, nie o smak, a o konsystencję tu chodzi pszczelarko-to i ja mam do Ciebie pytanie o ile droższy u Ciebie (jeśli takowy robicie) jest miód kremowany?pytam, bo u nas różnica między miodem zwykłym, a kremowanym jest znaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dziewczynki
akacjowy lipowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczelarka z Suwalszczyzny
Ulotna Chwilo... Nie robie kremowanego miodu na razie, ale zasade mam jedna: moje pszczoly pracuja tak samo ciezko przy kazdym pozytku wiec cena miodu u mnie jest stala na kazdy rodzaj. Uwazam to za sprawiedliwe dla pszczolek i dla nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczelarka z Suwalszczyzny
Nawet jesli mialabym kremowany:D:D:D A tak w ogole to moj miod jest Miodem Augustowskim Tradycyjnym. Wiec nie zmieniam konsystencji produktu naturalnego:) A tak zeby to potwierdzic to kilka slow ze strony Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi: Puszcza i Jeziora Augustowskie wraz z doliną Rospudy stanowią obszary chronionego krajobrazu. Pszczelarze, od których pozyskuje się miód augustowski już od wielu lat stosują te same, tradycyjne metody produkcji, czyli drewniane ule, najczęściej leżaki lub ule z nadstawkami. Tak jak przed laty wykorzystuje się tylko drewniane ramki, a węzę z wosku naturalnego. Należy podkreślić fakt wykluczenia z produkcji jakichkolwiek substytutów pyłku i antybiotyków, a zwalczanie warrozy następuje tylko w razie konieczności. Miód augustowski pozyskiwany jest na zimno, krystalizuje się w sposób naturalny, bez filtracji, pasteryzacji i podgrzewania. Nie podlega żadnym zabiegom zmieniającym jego naturalny skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×