Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leukonoe

co dla chłopaka który nie jada słodyczy...

Polecane posty

Gość leukonoe

witajcie, w najbliższą sobotę popołudniu przychodzi do mnie po raz pierwszy chłopak. Pojęcia nie mam czym go poczęstować, nie jada on słodyczy... Macie jakiś pomysł na popołudniową przekąskę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób mu coś słonego albo co on lubi ja się zawsze pytam co kto lubi zanim ktoś ma do mnie przyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci powiem ci
ta kurwa poda mu do kawy deske serów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghsnna
Zapytać co lubi. Ja np. nie lubię większości ciast czy lodów, ale nie dobrą gorzką czekoladę (zwłaszcza czekoladę z chilli) czy mało słodkie mocno czekoladowe albo owocowe ciasto zjem bez problemu. Mało słodkie są też ciasta drożdżowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghssna
Errata: "DOBRĄ czekoladę" oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci podpowiem:
dobry jest pomysl z deska serow, a moze i cieniusienkich plasterkow wedlin dojrzwajacych lub lososia wedzonego na zimno, a do tego krakersy (optowalabym za nie slonymi, tylko takimi bezsmakowymi w stylu "water crakers"), albo kromeczki bagietki. ale nie wiemy co to za chlopak i w czym gustuje. samo to, ze nie jada slodyczy juz dobrze o nim swiadczy, ale w czym sie lubuje poza tym? oczywiscie do w/w przekasek do picia najlepiej wytrawne wino. salatka na slono-ostro z warzywami i czyms miesnym tez bylaby dobra, albo owocowa, ale na kwaskowo raczej niz slodko, chociaz tu moze byc ciezko cos nieslodkeigo wymyslic. a moze popoludniowa przekaske przeksztalcic we wczesniejsza kolacje i wtedy mozna zrobic normalny pelny posilek bez obaw, zeby sie nie przejesc, bo dopiero potem bedzie kolacja :) no i na ile glodzien ten chlopak bedzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeksss
do kawy wystarczą paluszki i orzeszki, ewentualnie jakieś owoce (winogrona). Awaryjnie miej w lodówce jakąś sałatkę i wędlinę jakby chciał zostać na kolacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
a dlaczego chłopak nie jada słodyczy? nie lubi po prostu, czy może zdrowo się odżywia, bo np. trenuje? bo jak to drugie, to z pomysłów w stylu krakersy, czy kanapki na bagietce też nie będzie zachwycony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym dała różne owoce i do tego rozpuszczoną czekoladę (jedną gorzką drugą mleczną), jak będzie chciał to zje z czekoladą a jak nie to same owoce a ty zjesz z czekoladą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leukonoe
Dziękuję Wam za podpowiedzi;) Chłopak nie jada słodyczy ze względu bo zdrowo się odżywia... Ale raz w tygodniu, w niedzielę podjada coś słodkiego, kawy też nie pije... Chyba będę musiała się go jednak zapytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzionek
skoro zdrowo się odżywia, to możesz zrobić jakieś ciasto ze zdrowymi zamiennikami. Ja bardzo często robię to http://jedzipijnazdrowie.blogspot.com/2012/09/ciacho-kruche-z-jabkami-i-budyniem.html lub trochę łatwiejsze takie: http://jedzipijnazdrowie.blogspot.com/2012/05/ciasto-jest-dobre-na-wszystko-2.html zamiast cukru brązowego można użyć fruktozy. powodzenia i miłej randki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl,
ja bym zrobiła sałatke owocowa ,pokroić różne owoce ,zalac jogurtem albo serkiem homogenizowanym owocowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słone przekąski zawsze się sprawdzają. kup ciasto francuskie, zawiń w nim jakiegoś pomidora/paprykę, kabanos i ser żółty, zrób z tego takie kopertki malutkie i wpakuj do piekarnika. dopraw do smaku - pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×