Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiii

auto do ślubu

Polecane posty

czym jechaliście do ślubu? mi i mojemu narzeczonemu wpadł ostatnio do głowy pomysł jechania do ślubu bandziorem :D znaczy starym dużym fiatem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t54t54t54t54
my jechaliśmy samochodem retro. Duży fiat też jest fajny, jeśli tylko będzie czyściutki, zadbany i nie zardzewiały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to ja też bym własnym wolała jechac ale narzeczony się zaciął że własnym samochodem nie pojedzie bo to pecha przynosi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też coś mówił o BMW ale już powiedziałam że do beemki nie wsiąde, prędzej pójde piechota lub pojadę moim własnym asterixem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli macie dylemat, to ten portal może Wam pomóc :) sama z niego korzystałam, więc mogę polecić. oprawa.gdziewesele.pl/Auto-do-slubu/ Auta od tych starodawnych, do nowoczesnych, duży wybór we wszystkich województwach ! :D Naprawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mielismy jechac do slubu czarnym cadillaciem kabrio ale 30 min przed uroczystoscia stanac gdzies w pampie i pojechalam Mustangiem cabrio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochody-weselne.pl mnóstwo
propozycji,ale samochód najlepiej biały ,gdyby tylko retro było duże i białe ,najlepiej przedwojenne-marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"samochody-weselne.pl mnóstwo" biały samochód do ślubu to takie jakieś mdłe. Ale to kwestia gustu i tego co się komu podoba ja zapraszam na www.kolaczasu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOŁA CZASU-TEN TWÓJ SAMOCHÓD
mało ciekawy i trochę mikry-na ślub zbyt mało reprezentacyjny szczególnie za tę wygórowaną cenę,są lepsze auta,większe i o niebo piękniejsze choć ceny nawet trochę niższe,a MDŁA TO TY JESTEŚ SKORO SAM FAKT KOLORU JEST DLA CIEBIE NEGATYWNY-ZAZDROŚCISZ KOLORU? ŻENADA-REKLAMUJ SIĘ BARDZIEJ POZYTYWNIE BO ROBISZ KRZYWDĘ SWOJEJ FIRMIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biyutrewwq
najlepiej na rowerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha reklama dzwignią handlu
te koszta to pewnie kilka tyś zł za zdjęcia plus "gratis auto"-są super retro auta rewelacyjnie prezentujące się na sesjach a potrafiące kosztować kilkaset zł.......to dopiero raj dla dobrego fotografa ,a jaka pamiątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo piszę teraz
my jechaliśmy kabrioletem(ale byla inna opcja jakby padal deszcz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo piszę teraz
a te retro to juz robi sie oklepane, u mnie na osiedlu co 2 slub to retro, takze juz robi sie kiszka niz klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha pewnie !!!retro w wię-
kszości to samochodziki daimleropodobne,których jest dość sporo,małe toto i niezbyt wygodne,ale ja byłam na ślubie ,gdzie było wielkie ,piękne białe auto z lat dwudziestych i uwierz,drugiego takiego nigdzie nie widziałam,bo ponoć tylko jedno takich gabarytów w Polsce,a młodzi wyglądali jak w karecie królewskiej,najzabawniejsze było to ,że przed kościołem goście z innego wesela latali i fotografowali -tamtej parze młodej nie było chyba do śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wynajmownia
"Mój też chce wynajmować, bo jak to dla faceta samochód jest ważny. Chce jakiś ekskluzywny model BMW albo Mercedesa. A dla mnie to strata pieniędzy." Dlaczego strata pieniędzy? Pożyczanie jest tańsze od kupna! Fajny samochód można wynająć za całkiem przyzwoite pieniądze, trzeba tylko trochę poszukać :-) Zerknijcie sobie na: http://wynajmownia.pl/offer?offer_id=119, może znajdziecie coś, co Was zainteresuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochodyweselne.pl najwięcej
aut "różnej maści"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zastanawiam się nad Mercedesem tu dostępnym: http://podwozimy.com/ myślicie, ze dobry pomysł, chciałabym go przybrać białymi różyczkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×