Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie i juz.,....

Nie warto spieszyć się z seksem, zwłaszcza na pierwszej randce

Polecane posty

Gość nie i juz.,....

Zrozumiałam, ze taki pospiech zazwyczaj zle sie konczy. Nawet wg badan pary uprawiajace seks na 1randce lub na poczatku znajomosci najczesciej rozstają sie w ciagu kilku tyg/miesiecy. Sama tak robiłam az z 4facetami i bardzo zaluje, z zadnym nie byłam dluzej niz rok. Nie jestem jakąś dewotką czy katoliczką, ani starą babą mam 24l i poznalam faceta, jestesmy razem od wiosny, pocalunki pieszczoty ale bez seksu, on nie naciska i ja tez, mam wrazenie ze jest coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdura. ­ skoro i tak już jesteś wybzykana na wszystkie sposoby, to kolejny może się co najwyżej wkurwić, ze musi czekać na to, co inni dostali od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdamawagtp
wspolczesne laski to dupodajki, tak jak zab-x, rzną sie z nowopoznanymi i są zadowole gdy on zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyganski cygan
Nierzadko daja dupy cygana i potem placza ze zwial do taboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obóć siem polsko
czeba siem seksić już na pieszej bo drógiej morze nie bydź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda i już
U mnie sex jest zawsze na jednym z pierwszych spotkań. Nie zamierzam czekać nie wiadomo ile, bo dobranie się temperamentami jest dla mnie bardzo ważne. Jak koleś okaże się totalną porażką w łóżku, to przynajmniej wiem na początku, że nie stracę z nim więcej czasu 🖐️ Teraz spotykam się z facetem ( 1,5msc), sex był na drugim spotkaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdmjdajmwj
sodoma i gomora sie zbliza wielkimi krokami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka33xx
AUTORKO, masz rację. Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Wyczekane lepiej smakuje, a seks powinien być dopełnieniem uczucia, a nie uczucie dopełnieniem do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obóć siem polsko
"Sama tak robiłam az z 4facetami i bardzo zaluje, z zadnym nie byłam dluzej niz rok." To aż prawie rok wyczekiwałaś z każdym z nich, że w końcu posmakuje ci inaczej? inaczej niż co? niż nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehelooh
jasne ze lepiej poczekac, niekoniecznie do slubu bo przeciez nie kazdy ma zamiar to robic, ale warto sie dobrze poznac, potem serio to lepiej 'smakuje'. Moze jestem staroswiecka ale nie umiem isc do lozka z fcetem ktorego dopiero poznałam, czulabym sie jak dziwka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dck
bzdura, pół roku czekać to kretynizm. przespałam się z gościem na pierwszej randce (nawet w sumie randką tego nazwać nie można) i byliśmy ze sobą 3,5 roku. wszystko zależy od tego, czy zaiskrzy czy nie, wstrzymywanie seksu nic tu nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda i już
Nie no... czekajcie najlepiej po kilka miesięcy myśląc naiwnie, że jak bzyknie was wasz ukochany i nic z tego nie wyjdzie, bo nie dopasujecie się temperamentami, to miłością samą będziecie żyli... hahahaha, naiwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ma jedno do drugie
nie warto sie spieszyc wszystko ma swoja kolej, a szybkie pojscie z obcym facetem do lozka jest do niczego nie potrzebne i nic nie daje, chyba, ze ktos chce dupa/chujem przywiazac do siebie druga osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro sypiacie na 1 czy 2 spotkaniu to po co facet ma z Wami później być skoro już dostał wszystko na "dzień dobry"? Poza tym jak się czujecie jak z 20 nie wyjdzie?Seks jest dopełnieniem miłości,jak ludzie się kochają to i sypiają ze sobą ale litości,że seks na pierwszym spotkaniu jest cudowna sprawą,bo wtedy gówno o sobie wiecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda i już
Mi tam wychodziło z każdym. Związki rozpadały się z reguły po dłuższych okres bycia ze sobą, więc generalizujesz i popadasz w paranoję będąc tym samym zwykłą dewotą :) Sex jest dopełnieniem miłości? Kto Ci takich bzdur naopowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jeszcze moherowym beretem? :D Tak,jest dopełnieniem,sypiać na 1 spotkaniu to jak sypiać z dmuchaną lala albo dziwką.Nie ma nic lepszego niż seks dwojga kochających się osób i nawet jak nie wyjdzie z różnych powodów to się człowiek nie czuje jak szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryryryrrwrewtr
Seks jest dopełnieniem miłości. Jest najpiękniejszy właśnie wtedy, gdy ludzie się kochają, szanują, znają. Seks dwojga obcych ludzi wygląda tak, że każdy wraca uwagę tylko na swoje doznania, ewentualnie popisuje się. Seks może być rzemiosłem, albo poezją. Każdy sam wybiera. Ale ci, dla których seks jest najważniejszy, nic nie mogą o tym wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda i już
Z dmuchaną lalą? Chyba jednak średnie porównanie, bo dmuchana lala leży jak kłoda :-o Tak, tak. Sex jest tylko dopełnieniem miłości, a później jedna z drugą zakładają wątki, że facet ją zdradza, bo kiepska jest w łóżku :) Znam takie przypadki. Ja tam jak szmata się nie czuję, wręcz przeciwnie :) Każdy z nas ma inne priorytety. "Seks dwojga obcych ludzi wygląda tak, że każdy wraca uwagę tylko na swoje doznania" Obawiam się, że albo nigdy w życiu nie spałaś z nikim na pierwszych spotkaniach albo co gorsza trafiłaś kiepściutko :) Ja teraz spotykałam się z perełką, która od początku dbała bardziej o moje doznania - i uwierz mi była to poezja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz spotykam się z facetem ( 1,5msc), sex był na drugim spotkaniu to TWoj jakis rekord "zwiazku"?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda i już
Nie, mój rekord związku to 5 lat i również sex był na pierwszym spotkaniu. Teraz zaczynam coś nowego... jesteś głoopia czy udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super poezja bzykać się z obcą osobą hahaha dzieki za poprawę humoru :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda i już
No super, super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda i już
Dobre rżnięcie jest dla mnie równoznaczne z poezją. Szczególnie, jak ma się je codziennie. Wtedy mówimy nawet o tomiku poezji 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttyscdfgsrgergetget
No to marnie z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttyscdfgsrgergetget
Kiepskie masz pojęcie o poezji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, ile te "szanujące się", czyli każące facetom czekać na seks, miały penisów w ustach, cipie i tyłku. Pewnie sporo. Po cholerę czekać na seks z taką zużytą panną, skoro inna zużyta panna da szybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dck
Temee jeśli uważasz, że dupa to wszystko, co możesz dać facetowi (skoro twoim zdaniem - bzdurnym zresztą - po seksie na pierwszym spotkaniu facet "dostaje wszystko", co możesz zaoferować), to ci serdecznie współczuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do żab-X
popieram cie. na takie jak ona to juz sie ne czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taka prawda i już i do dck
anal tez byl u was od razu dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×