Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Scyzorka

Złośliwości eks męża....

Polecane posty

Gość Scyzorka
Cieszę się że mnie zostawił, bo jak widać po powyższym na ojca, na męża ani na człowieka... w ogóle się nie nadawał ani nie nadaje. A swoje prawdziwe oblicze pokazał dopiero po rozstaniu i w trakcie procesu. Niepełnosprawna w małym stopniu i dziękir ehabilitacji większość osób nawet nie podejrzewa gdy ją widzi. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""" Cieszę się że mnie zostawił, bo jak widać po powyższym na ojca, na męża ani na człowieka... w ogóle się nie nadawał ani nie nadaje.'''' A dziecko też się cieszy? I od kiedy on taki nie dobry? Co mu zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scyzorka
co zrobiłam??? wylądowałam na patologii ciąży a on wtedy tak się przeraził zagrożeniem że wrzucił się w wir imprez. po urodzeniu dziecka które było w szpitralu kilka pierwszych miesiący wraz ze mną nad łóżkiuem szpitalnym... też odreagowaywał. tak bardzo odreagowywał i pił że aż ręka niechcący mu weylądowała z piąchą na mej twarzy. wystarczy czy mówić dalej??!?!? dziecko też się cieszy bo ma dużo miłości ode mnie i obecnego już partnera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tu chyba kobiet ni e lubi
zz z z zniecierpliwiony chyba Cie na mozg rzuica. sadzisz ze babka z dzieckiem chorym by miala czas na romanse? ale nie no.. zawsze wina lkobiety. do uderzenia tez go pewnie sprowokowala.@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larat9
Dobrze, że odszedł, a ojcem jest nieodpowiedzialnym i żałosnym, widać, że dziecko w ogóle się dla niego nie liczy.Nie możesz pozwalać, żeby wystawiał dziecko do wiatru, wszystko jest na twojej głowie, nie możesz na niego liczyć, to niepoważny człowiek. Jesteście po rozwodzie, a pomimo to cały czas utrudnia ci życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mamam mamamam mama
Larat9----------> sto procent racji. i mysle ze dla tego scyzorka pisze na forum.. bo ja bym zwariowala 2 lata po rozwodzie a balwan ciagle na zlosc!!!!!!!!!!! mimo ze to on odszedl?!?! pojebaniec. wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrejfr
przeczytałam i jestem w szoku... zachowuje się tak jakbyś to ty go zostawiła. tzn bez urazy ale tak to wygląda. a może jest wściekły bo śmiałaś sobie życie ułożyć... dupek i tyle. badz konsekwentna. albo z gory ustalacie kiedy odwiedza i nie ma odwolywania albo dziekuje bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frtreyh7reu77
o co za dupek. nie dawaj małej. po co ci stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×