Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mieszkankkaaaa55

Dostalam mieszkanie z Um ale jakos nie ciesze sie.

Polecane posty

Gość mieszkankkaaaa55

w koncu normalne mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankkaaaa55
wypraszam sobie.Nie jestem menel. mam stare mieszkanie w kamiency,Wilgoc grzyb wybudowali nowy blok. i mielismy molziwosc zaimany na nowe. a stare zdajemy. jakie kryteria byly. na osobe ok. 1,600 dochodu a nas jest 3. maz i dzieko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dlaczego się nie cieszysz, jak lepsze mieszkanie. Kurcze, ja bym chciała mieć własne. Ciągle tylko wynajmowane. To nie jest stabilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za łatwo ci przyszło jakbyś pochodziła z pół roku po bankach za kredytem, potem szukała drugie pół roku mieszkania taniego a dobrego, potem je sama remontowała przez rok albo dłużej odbierając sobie od ust, to byś się cieszyła a tak - dali, to co mi tam kołchoźnicka mentalność....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankkaaaa55
nie mamy kasy a trzeba zaplacic kaucje. z mieszkaniem wyszlo nagle i nie bylismy na to fdinansowo przygotowani. teraz maz tylko pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety nie miałam tyle szczęścia! kredyt, budowa. długi, robota fizyczna nie doceniasz grantu, kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się nie cieszysz to oddaj mi. już ja tam coś z nim zrobię pożytecznego i w dodatku będę się cieszyć jak cholera :D lubię dostawać prezenty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankkaaaa55
dopiero do mnie dociera ze sie wyprowadzamy z tej nory. ale nie mamy kasy na kacuje, a bez tego ani rusz. moze uda sie rozlozyc kaucje na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz się dziewczyno,bo inni ludzie latami się dorobić własnego M nie mogą ;) A jak duża ta kaucja jest ? Napisz może pismo z prośbą o rozłożenie kaucji w ratach lub pożyć od rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankkaaaa55
1400zł.mamy tylko 800zł. a wydatkow oporcz kaucji pelno. mam wrazenie ze rzucilismy sie na gleboka wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 800 duży namiot można kupić to zamiast tu pisać zapierd.. do roboty i nazbieraj na tę kaucję no tak dla ciebie pracy nie ma zgadła ? nie dość że dają za darmo to jeszcze źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wynajmuje za 1500 zl miesie
czyli brakuje Ci jedynie 600 zł :O wez kurwa kredyt... ludzie biora kredydy na 30 lat, a taka glupia idotka nie docenia mieszkania za free...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankkaaaa55
myslisz ze nie chcialabym pojsc do pracy. bynajmniej caly czas pracowqalam. ale juz drugi miesiac jes em bez pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankkaaaa55
nie mam mzoliwosci . bo na dzien dzisiejszy nie pracuje. dla nas to duza kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wynajmuje za 1500 zl miesie
to pozycz od rodziny, przyjaciol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole szok, ludzie chodzą po 10lat za mieszkaniami a ty jeszcze stękasz i psioczysz litości. My wynajmowaliśmy kupiliśmy mieszkanie od pijaka bez łazienki, bez niczego stare instalacje,okna, tylko jeden zepsuty kran zrobiliśmy łazienke, instalacje i td a ty płaczesz o 1400zł? Co za kobieta na głowie bym staneła jak bym miała taka okazje jak Ty a Ty siedzisz na kafe i sie tu użalasz zamiast dzwonic i szukać pomocy aby zapłacić tą kaucje... co za ludzie nie dośc ze za darmo to najlepiej jak by jeszcze wam miasto zapłaciło abyście się przeprowadzili. W dupach sie poprzewracało, jak tak czytam to nie zasługujecie na to mieszkanie z takim podejściem lepiej zrezygnuj i daj je komuś kto będzie w 7mym niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankkaaaa55
nie mam juz skad wizc kasy. rodzina tylko tyle moze nam pozyczyc. nie mam rodzicow - nie zyja. wiec kto ma mi pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankkaaaa55
a ty myslisz ze ja od tqk dostalam miesakanie.Kilka lat mieszkam w norze. wilgoc ,grzyb na scianach, zimno w zime strasznie mimo palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż ma w szwecji rodzinę,
LUDZIE NIE DOCENIAJĄ TEGO CO MAJĄ. ZA ŁATWO CI PRZYSZŁO🖐️ JUTRO POWINNI DO CIEBIE ZADZWONIC,ZE TO POMYŁKA I CI JE ODEBRAĆ,DAĆ BARDZIEJ POTRZEBUJĄCYM,KTÓRZY DO CZĘSTOCHOWY NA PIESZO BY POSZLI ZA TO,ŻE JE DOSTALI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankkaaaa55
a co myslisz ze my nie potrzebujemy mieszkania. normalnych warunkow. ale nie kazdy ma pieniadze zby miec za co zaplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankkaaaa55
rodzice meza pozyczyli nam 800zł. a wiecej nie mamy od kogo pozyzczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankkaaaa55
skad wiaz jak nie ma skad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankkaaaa55
a potem splacac niewiadomo ile. nie dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
to nie bierz tego mieszkania i nie zawracaj głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankkaaaa55
bo mi zazdrosacicie ze dosalam mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
i jeszcze a propos tego, że niby nie masz pracy, a byś chciała - cały dzień siedzisz na kafe bez sensu, rusz tyłek i znajdź pracę, bo tak się to robi, nikt nie zapuka do drzwi z ofertą dla jaśnie pani po miesiącu pracy będziesz miała na wpłatę za to mieszkanie, które nawiasem mówiąc cudem spadło na Twoją leniwą głowę i najwyraźniej nie potrafisz tego docenić w żaden sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankkaaaa55
do preacy a jak zalatwie dformalnosci telepatycznie. jak juz sie przeprowadze to zaczne szukac pracy. a w domu siedze dopiero drugi miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenia się spełniają_* po co ma iść do pracy, w innym temacie napisała że jest w UP:) żyje na naszych podatkach to na huj ma iść :)............................................................ zdecydowanie powinno byc tak że masz prawo być w UP 3mies jak nie znajdziesz pracy to spadówa, moment by do roboty szli a tak ubezpieczenie jest, zasiłek jest a tacy jak my na nich zapierdalają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×