Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodka ale niegrzeczna

panie kogo unikac na tym forum

Polecane posty

Co ma Foxy pod bielizną to wiem ja. I nikt więcej nie musi ;-) Słodka, słusznie się panów z kafe boisz. Jeden gorszy od drugiego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka ale niegrzeczna
Poczekam aż mnie tu ktoś polubi i też dostanę maila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznalismy sie na jednym moim topiku i zaczęlismy sobie gadugadac, dodalismy się sobie na fejsie, a po kilku miesiącach wpadlismy na pomysł, żeby sie spotkać. Przyjechał, przegadalismy prawie całą noc, gdyby nie był tak duzo ode mnie młodszy, to kto wie, może byłby jakis chleb z tej mąki ;) Mogę smiało powiedziec, że zyskałam dobrego kumpla. Już rok czasu sobie prawie codziennie plumkamy i nam sie nie znudziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka ale niegrzeczna
chętnie przygarnę maile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka, a co sie dzieje? Czujesz sie samotna? Na maila masz tu większe szanse, niz spore, ale nie gwarantuje, że poziom konwersacji bedzie zadowalający :) Ale da sie tu trafic na kogos do rzeczy, tylko bądź cierpliwa i ostrozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z antropologicznego punktu widzenia powinnam celowac w 5-7 lat młodszych. Mężczyźni statystycznie żyją krócej i prędzej kończy się czas ich seksualnej eksploatacji. Kobieta około 40 statystycznie jest w szczycie formy, natomiast mężczyxnie zaczyna opadac testosteron i nie tylko :) Tak, wiem Andro, Ty sie w te żałosne statystyki nie lapiesz, bedziesz bzykał do 70-ki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielony, róznicy wieku między nami nie widać, ani jej nie odczuwamy rozmawiając, więc sama metryka nie stanowi problemu. Problem stanowią oczekiwania. On jest młody, chce założyc rodzine i miec dzieci, a ja już z dzieci i ciepła domowego ogniska wyrosłam. W pieluszki dam sie znów wrobic dopiero jako babcia i to tylko wtedy, kiedy będzie taka potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy, załatw to szybko :-) BTW, to kobieta tworzy mężczyznę. To dla kobiety chłopiec potrafi stać się mężczyzną. Nigdy nie było innego powodu. Jeśli będę bzykał do 70, to tylko dlatego, że będzie dla kogo żyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×