Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodka ale niegrzeczna

panie kogo unikac na tym forum

Polecane posty

Gość Chip i Dayle
my to słyszeliśmy od króla lwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *-v-*
Unikajcie Ducha i jego niezliczonych wcieleń, jak "Kapitan tonącej łajby", "Stuknięty Apostata", "Adonis cudnych pań", "Lucyfer nikaki" etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknie to
jest teraz w łóżku z kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pracy
to tez można być z kolegą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pracy
z kolega i koleżanką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka ale niegrzeczna
:) o temat nie umarł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka ale niegrzeczna
Tylko maili jeszcze jakoś mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie....
Popieram pisanie z każdym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie....
Moim zdaniem wszędzie można na siebie wpaść. Tak na ulicy, jak w sklepie w kolejce jak i w necie, także poza portalami randkowymi. Ważne kto czego szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie....
... niby zabawa na wieczór przed snem i bywa ze po miesiącach zabawy się do siebie przyzwyczajamy. Ciężko przerwać i jest zagwozdka. Cześć kończy cześć zaczyna się poznawać poza fantazja i znowu jak nie gra pa jak gra to kolejna zagwozdka. Poznajemy sie bardziej wymieniamy zdjęciami i nadchodzi nieuniknione.... Spotkać sie czy nie. Najczęściej kobieta czuje ze musi albo przerwać albo sie zobaczyć bo juz nie wytrzymuje nie chce kochać platonicznie. Wtedy akcja w rekach faceta. Jak nakłamał 90% o sobie to sie nie spotka. Jak jest normalny i sie polubili to dlaczego nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie....
Pisanie pozwala ci poznać osobę Piszesz każdego dnia a nie 3 h gdy ktoś jest wyspany i wystrojony i może poudawać. Jesteście ze sobą w lepszych i gorszych dniach. Każdy widzi jak 2 strona się cieszy, jak smuci, jak radzi sobie w trudnych sytuacjach. To chyba najlepsza forma poznania. Nikt się nie kryje bo nikt nie zakłada ze to wyjdzie poza internet. I nagle booom się zakochali. Czasem 2 strony sie rozwodzą i są razem szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym ci powiedział
kogo unikać i dlaczego ale nie bede taki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe życie, życie jest nowelą. :D Takie poznawanie, to trochę od duupy strony. Bo jak cię widzą tak cię piszą. :D Już widzę zakochanie w kolesiu, który tryska bajerką na forumie, inteligencją a w rzeczywistości wygląda jak worek kości z zapadniętą klatą i z twarzą Kwasimodo. :D Oczywiście przesadzam, ale tylko dlatego że jestem zwolennikiem klasycznego poznawania się. :) I to o czym pisze pomarańcza, raczej dotyczy osób już dojrzałych i emocjonalnie ustabilizowanych, którzy szukają szczęścia za wszelką cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do samego tematu, zgłaszam się na ochotnika. Warto mnie omijać i to szerokim łukiem, kiedy masz zamiar pisać jak potłuczona, niedojeebana i masz charakterek jak elena k. :O Motzno się ostatnio lansuje z wyraźnym napinaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym ci powiedział
Nowy miałeś być pierwszy na liście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tutaj nikogo nie unikam. Udało się poukladac względne stosunki z wiekszościa tubylców, choć bywało, że iskry leciały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba żartujesz, jak załapałbym się do pierwszej dziesiątki :P , to byłby cud. Ja przecież nie robię kobietom nadziei, tylko od razu, jak mnie jakaś wkurrwia, to piszę co myślę. :) Na szczęście jest ich tak mało, że wręcz gną w tłumie, tych o wiele ciekawszych i co najważniejsze, mających coś do napisania, lub zwyczajnie "obgadania" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ potwierdzam słowa Nowego ,nie owija niczego w "bawełnę" w stosunku do Pań jak i Panów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz Foxy, że łatwo da się Nowym manipulować? Oj , nie znam Go z dobrze ale wydaje mi sie , ze nie jest taki łatwy ;) choć można by spróbowac ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę się tu się wybielać ani słodko popierdywać, ale nie mogę również dalej ukrywać że darzę szacunkiem osoby, które żyją na forume :) i w wolnych chwilach podbijają tematy, by spotkać się z innymi przegrańcami ;) , lub sprokurować aferę. :P To Oni tworzą niewidzialną "Elyte", czyli ludzi trzymających władzę. :P Pytanie kogo unikać, to jak przyznanie się do słabości. :O Autorka lub autor, już nie myśli o szukaniu ideałów, tylko wyszukuje, kto jest gorszy, nie warty uwagi, pogardzany, niezrozumiały. :O To trawi to społeczeństwo... zakompleksione i przygotowane do kolonizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjlksjlkjkljd
och ,,, to straszne 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×