Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przedmiot

Według mnie najlepszy smak narządów rodnych jest zaraz po przespanej nocy.

Polecane posty

Gość ludzki przedmiot

Wtedy najlepiej czuć zapach ciała. Śladowe ilości potu, tłuszczu, złuszczonego naskórka. Niby obrzydliwe, a jak podniecające.:( Przynajmniej ja tak lubię. A według Ciebie?:( Nawet nie wyobrażasz sobie Użytkowniku tego forum jaką mam ochotę na zapach i smak porannej pochwy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
W piecu?:( Dek@ lubisz siedzieć przy kominku i patrzeć na ogień?😭 Miło Cię widzieć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka?
a wedlug mnie lazis po forum i walisz sobie konia chyba ze robisz palcowke bo nie moge okreslic twojej plci jezeli jara cie smrod to sie nie myj doznania bedziesz mial /a intensywniejsze rozumiem zapach podnieconych cipek ,wackow ale czysciutkich po nocy to niechcialabym zeby facet mi lizal a moze akurat w nocy bylam siku ? Jara cie lizanie moczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Jola, dlaczego tak się zbulwersowałaś?:( I co to za słownictwu w ustach kobiety w ogóle? Jeżeli uschnięty mocz na wargach sromowych to tym lepiej. Zapach sennej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Jak nie chcecie ze mną rozmawiać to napiszcie, a nie milczycie. Do widzenia, miłego dnia.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka?
przeciez rozmawiam kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie co powoduje dyskusje ,czasem to lepsze niz przytakiwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Cześć Przedwczorajszy.:) Oczywiście, że poranne ciało jest kwintesencją życia.:) I chyba tylko niedoświadczeni płciowo osobniki rodzaju żeńskiego/męskiego piszą głupoty o obrzydlistwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Ale to prawda. Zdenerwowałem się. Prawie samo dzieciarstwo , które nie wie co to miłość i seks. Jola, no dobrze, przepraszam, ale myślałem, że "olałaś" mnie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość best111
ja tez sie zgadzam rano jest naturalny zapach, on mnie podnieca u mojej partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
S_M co w tym do uwielbiania?:( Best111, miło mi, że się zgadzasz.:( A co partnerka na Twój zapach? Lubi, czy raczej prosi, żebyś jak najszybciej wziął prysznic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość best111
powiem Ci ze tez jest odpowiada, ona spi w samej koszulce , ja przewaznie tylko w majtkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość best111
ale najlepiej chyba mnie tez podnieca jak rano wstane a jej koszulka sie powienie i widac jej cipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka?
no w tym macie racje jak sie jest w zwiazku to nic nie jest nam obce faceci z reguly wola poranny seks a kobiety nieszczegolnie wiem cos o tym bo na imprezkach babskich nieraz ten temat byl poruszany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość best111
nie prosi abym bral prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Best111, kochacie się.:) I do tego jest "chemia" między Wami.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość best111
chyna to wynka z tego ze u nas mezczyzn najwieksza chcica jest rano, i jak wiecie praiw wszyscy faceci maja poranne wzwody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość best111
tak jestesmy juz dlugo ze soba i jest miedzy anmi chemia, lubie jest zapach, wyglad charakter, jesli chodzi o sex bardzo mni podnieca a ona wedlu mnie lubi mnie podniecac i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka?
no no zrobilo sie ciekawie poczytam sobie wasz punkt widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Jola, takie statystyki co faceci lubią, robią to bez sensu. Każdy jest inny przecież. Nawet kobiety różnią się czasami.:( A każecie/prosicie swoim partnerkom depilować się przed snem, żeby odrostów rano nie było i uczucia tarki?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
S_M a mi chodzi o Ciebie. Proszę Cię żebyś opuścił temat pseudo sado-masochisto jeżeli masz takie zdania umieszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka?
zawsze o to prosze ,ale bywa to roznie najbardziej mi przeszkadza przy pocalunku koli jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość best111
dobrze jest jak facet jest ogolony ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość best111
Jolu powiedz a czy Wy Kobiety lubicie patrzec jak facet paraduje rano w slipkach z niezlym namiotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Jola, to Twój partner nie zdaje sprawy, że kłuje Cię w policzki? Współczuję.:( Nie wyobrażam sobie całować się z dziewczyną gdybym był nieogolony.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×