Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przedmiot

Według mnie najlepszy smak narządów rodnych jest zaraz po przespanej nocy.

Polecane posty

Gość ludzki przedmiot
Nie zmuszę Cię Sado_Masochisto. Sam grzecznie opuścisz głowę i temat. Dziękuję za dyskusję i do wiedzenia.:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka?
troche mnie nie bylo praca do best jako mloda sika to mnie brzydzilo ,ale to byla kwestia wychowania a teraz w pelni swiadoma kobieta po paru latach w zwiaku jest to ogromnie podniecajacego jak moj "stary" ma wzwod i nie raz mnie zaskakuje w roznych sytuacjach rano tez jest fajnie popatrzec jak sie kreci w gatkach a co do golenia sie ,pracuje nieraz do pozna i nie ma sily sie golic i robi rano teraz ja mam pytanie do was panowie co sadzicie o romansach internetowych , z moich obserwacji wynika ze kobiety podchodza bardziej emocjonalnie i a wiiadomo ze przy takich rozmowach sie wybielamy wydaje sie im ze sa zakochane itd... Czasem przez takie romanse rozpadaja sie malzenstwa, jak ktos nie ma dystansu to moze sie zapomniec ps. Moj "stary" wraca w sobote oj bedzie sie dzialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki prawik
oto mój właściwy nick, a nie "ludzki przedmiot" głupi jestem , wiem i do tego prawik. przegrałem życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka?
prawik to jest odpowiedz na moje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka?
widocznie same kobiety pisza na forum zajrze pozniej ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale może zrób od razu
Nie ma to jak smak świeżego mięsa o świcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość best111
powiem tak romanse internetowe, tak ale niech pozostana internetowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość best111
masz racje kobiety podchodza bardziej emocjonalnie do tego zastanawiam sie dlaczego to Cie brzydzilo, sam widok Ci nie dopowiadal czy inaczej? ale fajnie mi to slyszec ze lubicie no ty lubisz popatrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka?
do best jak od malego masz wpajane ze seks to be a jak juz to pod kolderka i po ciemku najlepiej w celu robienia dzieci hahaha ale gorsze bylo to tam gdzie mieszkalam byl zaklad dla uposledzonych i co niektorzy z nich mogli opuszczac zaklad, jezdzili do miasta itd a jeden byl taki haha mial fiola na punkcie seksu wywalal nie raz wacka na wierzch fakt nikomu nie zrobil krzywdy nie raz dostal workiem od kapci jak wracalysmy ze szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość best111
rozumie, a Ty jak podchodzisz do takich znajomosci internetowych , ja tak jak napisalem z dystansem, moge tu mowic o roznych intymnych rzeczach, ale tak wtedy czlowiek jest odwazniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka?
ja do tego mam dystans mozna poswirowac unikam dluzszych znajomosci ,licho kusi trafil mi sie romansik ,bylo spotkanie ale bylo to dla mnie uciazliwe ja chcialam spotkac sie raz i na tym koniec od poczatku o tym wiedzial a czy bylo warto chyba nie maz mi w zupelnosci wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość best111
tak jak napisalas mozna pogadac i o tym i owym, ale trzeba miec zdrowy dystans do tego, zawsze mozna cos sie dowiedziec ociekawego o kobiwtach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie....
"powiem tak romanse internetowe, tak ale niech pozostana internetowe" wiesz bywa ze pisanie staje sie tak wciągające że to za mało... czasem ludzie nie mogą przestać poznają się coraz bardziej i chemia jest taka ze piszą do siebie cały dzień z przerwami kilka miesięcy i pojawia się ogromna chęć konsumpcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapach i smak męskiego ciała o poranku-mniam:) ­ *Chciałam tylko dodać, że nie jestem prawiczkiem a swoją opinię wygłaszam na podstawie wnikliwych badań nad męskim ciałem:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość best111
ale trzeba to opanowac jak tak jest, masz racje jest w tym cos wciagajacego , ale trzeba miec dystans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie....
Jak 2 strony są wolne to wygląda inaczej... niby zabawa na wieczór przed snem i bywa ze po miesiącach zabawy się do siebie przyzwyczajamy. Ciężko przerwać i jest zagwozdka. Cześć kończy cześć zaczyna się poznawać poza fantazja i znowu jak nie gra pa jak gra to kolejna zagwozdka. poznajemy sie bardziej wymieniamy zdjęciami i nadchodzi nieuniknione.... spotkać sie czy nie. Najczęściej kobieta czuje ze musi albo przerwać albo sie zobaczyć bo juz nie wytrzymuje nie chce kochać platonicznie. Wtedy akcja w rekach faceta. Jak nakłamał 90% o sobie to sie nie spotka. Jak jest normalny i sie polubili to dlaczego nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka?
do zycie zgadzam sie z tym ze jak tak sie pisze chec poznania jest ogromna dlatego unikam tego zreszta ciezko jest ze "swirowac" jestem bezposrednia, przekora jezeli facet ciagnie jeden temat seksu to go gonie i tyle a na takim forum mozna sie niezle posmiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie....
Moim zdaniem wszędzie można na siebie wpaść. Tak na ulicy jak w sklepie w kolejce jak i w necie poza portalami randkowymi. Ważne kto czego szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie....
a jak facet nie ciągnie jednego tematu sexu, tylko chce cie poznać, pisze aby wiedzieć jaka jesteś, piszecie o wszystkim cały dzień i czasem wieczorem jakieś fantazje? To szokujące ale bywa ze ludzie piszą rok! Czasem 2 strony sie rozwodzą i są razem szczęśliwe. Pisanie pozwala ci poznać osobę Piszesz każdego dnia a nie 3 h gdy ktos jest wyspany i wystrojony i moze poudawać Jesteście ze soba w lepszych i gorszych dniach. KAzdy widzi jak 2 strona się cieszy, jak smuci, jak radzi sobie w trudnych sytuacjach. To chyba najlepsza forma poznania. Nikt sie nie kryje bo nikt nie zakłada ze to wyjdzie poza internet. I nagle booom sie zakochali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka?
owszem jezeli szukasz , choc czasem zycie uklada nam scenariusz, mam jeszcze jedno pytanko co sadzicie jak kobieta przy was sie piesci ? Mojego to strasznie kreci , faceci to wzrokowcy... Musze zmykac, ale pozniej zajrze i poczytam i moze jak sie podniece to kolege z biura zgwalce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość best111
jest to bardzo podniecajace, na mnie oprocz wodoku bardzo dzialaja oglosy jeki ochy i achy, ciezko to przetrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość best111
do zycia masz racje trzeba uwazac bo mozna tak sie przyzwyczaic do siebie przez pisanie ze trudno potem sie oderwac od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (: pragnienie :)
ja muszę go umyć przed :) kwestia jak kto sie poci i jak łatwo sie łapie różne infekcje.. wiec sex rano ok ale przed pała w reke i marsz do łazienki później można wrócić do łózka i pojeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość best111
wiesz jakia taka pobudka dla mezczyzny jest przyjemna, tak jak powiedzials caly brzuch mu spina, a jajeczka az gotuja sie i szykuja sie do wystrzalu, a potem ta bloga ulga , widzac jednoczesnie ze to kochana osoba tak Ci dogodzial , dogadzasz i ty jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (: pragnienie :)
ew jak ranne ciśnienie jest niezwykłe to wilgotne chusteczki higieniczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak go obudze tak rano to juz mnie nie wypuści zanim nie skończy i sie ze mną nie pobaawi :) ryzykuje nawet spóźnienie sie do pracy ;) Ale ja mam potem cały dzień fajny i czekam na wieczór na powtórke bo niestety jak kochamy sie rano to potem przez jakąś godzine,dwie mi sie nie chce-ale poźniej chodze podniecona cały czas.I tylko czekam na 16-17 az bede w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość best111
no chyba ze nie zdazysie bo cisnienie jest olbrzymie i chusteczka jest na otarcie lez ale glownie do wytarcia czego innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość best111
zapewne lezysz sobie rozmarzona, i powoli gotowa na nastepne igraszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×