Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miszekkkk

ciągle jestem niezadowolona z siebie

Polecane posty

nie wiem czy tez ktos tak ma ale u mnie to juz chyba zaczyna robic sie obsesja , ciągle jestem zla na siebie mam jakies wyrzuty sumienia wszystko robie zle , taka wewnętrzna krytyka moze ktos tez ma taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to depresja
typowe objwy niskie poczucie własnej wartości, neimoc, wyrzuty sumienia, autoagresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to juz nawet nie ma poczucia wlasnej wartosci , nie daje sobie rady sama ze sobą , sama ze sobą sie męcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Federal
I dlatego tak się czujesz! To jest samotnośc! Wszyscy faceci wokól są do bani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Federal
A jakie konkretnie masz wymagania wobec facetów? Zaraz ocenimy, czy są wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto20
ja mam taki odruch jak przechodze przez lustro , to szybko odwracam bo zle siebie widze :D czy to w jakims publicznym miejscu czy w domu. zajebiscie niska mam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulturalny wzrost minimum 177 sama mam 175 dobre zarobki albo chociaz zeby byl zaradny sama sporo zarabiam z wyglądu to szczuply musi mi sie spodobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Federal
Do wyboru; a) kulturalny, dobrze zarabiający,wysoki, przystojny s.....syn b) kulturalny, biedny jak mysz kościelna, wysoki, przystojny, normalny facet "a" czy "b"? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Federal
Nie chodzi o wymagania. Po prostu nie doceniasz wartościowych ludzi wokół siebie. Widzisz tylko pieniądze. I tylko one będą z takim człowiekiem. Oszczędzaj na dom opieki. Są dość drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie moze jakies rady jak sobie poradzic z tak niską samooceną zastanawiam sie juz nad psychologiem bo to do niczego dobrego nie prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem materialistką chodzi mi o to zeby ktos byl zaradny na kase nie lece bez przesady gdyby to byl moj glowny priorytet to dawno bym miala dzianego goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Federal
Wymagań masz wiele. Ale forsa MUSI być! To co to jest? Idealizm? Romantyzm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Federal
A kto tu mówi o życiu bez pieniędzy? Mówimy o aktualnym stanie majątkowym ewentualnego kandydata na faceta. Mam mieć forsę teraz i koniec! Nie ma? To niech spada na drzewo! Niezaradny jakiś! Jak ma forsę, to możemy pogadać o innych kryteriach. Romantyczka jedna. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytaj jeszcze raz bo widze masz z tym problem napisalam ze chociaz zeby zaradny byl ja sie z tobą nie bede wyklocac bo wiem co mysle i nie musze tego udawadniac moim najwiekszym problemem jest to ze mam sama problem ze sobą i nie musisz mi wynajdywać kolejnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Federal
A czy ja się wykłócam? Dyskutujemy kulturalnie przecież. Chociaż w niczym się nie zgadzamy. Ale muszę spadać. Idę zamiatać ulice. Muszę zarobić forsę. Jestem zaradny. Jak się dorobię, to wrócę i kogoś będę podrywał. Zgadnij, kogo? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Federal
Zapomniałem dodać, że jestem właścicielem wielkiej firmy sprzątającej. W zeszłym roku mieliśmy 10 mln czystego (nomem omen) zysku) To jak, pogadamy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×