Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bambarka25

miałyście jakies obiawy po braniu tabletek MICROGYNON

Polecane posty

biorę 4 lata, dla mnie idealne Wcześniej brałam cilest. Mam na nim ślicznego syna ;P Wcześniej minulet. Zero libido, ciągle migreny i deprecha. To samo na depo proverze. Ale tak naprawdę to każda z nas ma innym poziom hormonów w organiźmie i to co dobre dla jednej będzie niedobre dla innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brałam 9 lat
i wszystko super było ,nawet minimalnych objawów ani migren nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :) tak wiem rozumiem a powiedz mi prosze czy po tych tabletkach schudłas lub przytylas? jak to jest z piersiami czy puchna ,kurcze bo juz tyle bylo opini o nich ze sama nie wiem,ja nigdy nie bralam zadnych,ale jutro ide do lekarza i bede chciala zeby mi jakies przepisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssmerfetkaaaaaaaaaaaa
ogromne migreny, wahania nastrojów , ból łydek ( najszybsza droga do żylaków) okropne tabletki starej generacji ! Nigdy więcej, przenigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo
ogromne migreny, musiałam przerwać w połowie opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja128
Ja biorę cilest - wszytko ok, wcześniej brałam harmonet ale jest drogi,więc zmieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barkanamorzu
ja jak zawsze okropny spadek libido, zero ochoty na seks! :(( ale duzym plusem niewątpliwie jest cena 8zł ^^ z tym libido to nie wiem jak jest, jak zawsze zdania sa podzielone, u mnie spadło niemiłosiernie i nie wiem czy to kwestia konkretnie tych tabsów czy wszystkich. trafiłam na taki temat (http://pogromcymitowmedycznych.pl/myth/179/pigułki-antykoncepcyjne-zmniejszają-ochotę-na-seks/) gdzie rózni ludzie obalaja lub potwierdzaja ten mit, całkiem ciekawe podejscie do teamtu. buziai :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) wlasnie bylam u lekarza i wybralam je,zobaczymy jak to u mnie bedzie :) wiadomo kazdy organizm inaczej reaguje pozdrawiam serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×