Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 12387

TK MAXX był ktoś?

Polecane posty

Gość 12387

i co faktycznie te markowe ciuchy są wiecznie przecenione o wiecej niz 15 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolololoka
niby tak, ale w tym krakowskim jest straszliwy burdel, ciężko coś znaleźć, no i są rozmiary raczej takie, co się normalnie nie sprzedały a tych najpopularniejszych jak na lekarstwo. Niby mają dużo rzeczy, i to mocno poprzecenianych, ale nigdy nic tam nie kupiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywam ale w UK-jowskich, niektóre ciuchy są fajne, rzeczy do domu tez można trafić perełki ale generalnie szału nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela_157
warszawskie to szmatowiska - same szmaty, tanie, ale brzydkie. i w dodatku rozmiary nie z tego swiata... jak ktos jest nniewymiarowy, to moze mu sie poszczesci, ale dla przecietnych osob nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvzvdgdx
samo dziadostwo w tej Bonarce:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rkrkrkr
totalnie bezsensowny sklep. Ceny jak z księżyca, drożej niz za nowe w sieciówce, a wiszą szmaty jak z lumpeksu. Znane marki? Pytanie, komu znane, bo mnie te nazwy niewiele mówią. Poza tym co z tego, śmierdzące, nieświeżo wyglądające, to ja juz wolę nówkę z Zary albo Promoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pattttrik
Posiadam oryginalne rzeczy sprowadzone z usa ! jeszcze tansze niz w Tk maxx :) wiadomo nie kazdemu sie moze podobac ale zawsze warto sprobowac. Skarpetki meskie , torebki , obuwie , polowki , paski portfele i zegarki guessa meskie. W razie zainteresowania moge wyslac jakies fotki email sunfruit331@wp.pl Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12387
aha no to wszystko sie wyjasniło dlaczego to takie przecenione :D ale moze chociaz gadzety, dodatki beda lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolololoka
z ciekawych rzeczy to czasem można trafić fajne kosmetyki i może coś do domu... zresztą nie wiem, przestałam tam zaglądać bo nic naprawdę interesującego nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, w tej Bonarce to lipa - porozwalane i przebrane. Nie polecame szmat stamtąd :classic_cool: Za to formy i inne gadżety do kuchni czasem się trafią w fajnej cenie. Łażę tam tylko w ten jeden dział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdkd
Bo tam wszystko jest przeterminowane, sprzed kilku sezonów. Mnie nie kręci metka CK, mnie się ciuch ma podobać. Dziękuję za powycierają łachudrę za 900 zł. I z rozmiarami to też prawda - są albo dziko wielkie albo dziko małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha2
do polskiego tk maxx jadą odpadki, które nie sprzedały się w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już lepszą opcją jest factory. Nie wiem jak w Krk, bo nie byłam, a chyba otworzyli dopiero rok temu, ale we Wrocławiu można wyhaczyć nawet spodnie lee z najnowszej kolekcji czasem o prawie stówę taniej niż w Pasażu. Serio... Podobnie jak koszule z Wólczanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczecin x xxxxxx
W Molo rozpiździaj na maxa. Przynajmniej na damskim. Chodzę tam z mężem i więcej "poukładanych" i widocznych fajniejszych marek jest na męskim. Na damskim pierdolnik jak w h&m w Galaxy. Choć ostatnio miłe zaskoczenie, znalazłam kilka fajnych kurtek Alexandra McQueena. Jeżdżę czasami do TK Maxa w Berlinie i są tam półki Golden Label (czy jakoś tak): d&g, Gucci, Dior itd. Ceny przystępne ale trzebo trafić fajny model....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze..,
w PL tez jest golden label z tym że w warszawie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczecin x xxxxxx
a tak na marginesie... Jeśli chcecie ubierać się w markowe ciuszki a nie chcecie wydawać fortuny, dlaczego nie jeździcie do Disigner Outletsów? Szczerze "pisząć" wolę tam tracić swoje ciężko zarobione złotówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczecin x xxxxxx
do: znowu 10 osób pisze.., Szczecin to zadupie. U nas tego nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze..,
wiem ale macie bardzo tanie taksowki :D mozna wszedzie jezdzic taksowkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrownEyesssPrs
Hej MIeszkam w USA i tutaj jest cos takiego jak TJ MAXX TK MAXX to taka gowniana wersja TJ MAXXA Amerykanskiego. W tym Amerykanskim sa rzeczy z najwyzszej pulki a w tym polskim takie gowno (bylem pare razy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfbbncc
w londynie tk max jest ok duzo ciuchow we wszystkich rozmiarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrownEyesssPrs
niestety nie stać mnie na słownik z najwyższej pułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczecin x xxxxxx
Fakt z tymi taxówkami :). Dość istotne, kiedy wraca się z imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ululul
Ja tez z usa ale tj maxa nie cierpie. Niedosc ze drogo jak na siec to nic specjalnego wole c21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość and once again yo
:classic_cool::PUP UP :P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gdańsku jest na matarni ale na moje oko lumpiarnia straszna rzadko chodzę po galeriach - tam czasem wpadam bo jest na przeciwko ikei, ale generalnie wiszą jakieś szmaty ceny z kosmosu a jakość portfele za 80zł a na rynku są lepiej wykonane - autentyk jakiś ortalion w grochy i 79zł! Pogniotło ich, ale ludzi pełno! Nie wiem na czym polega ich polityka ale klientów dużo a jakość parszywa tych ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MN
Taki skep otwarto rok temu w Olsztynie. Mieszkałam pare lat w Londynie i ten sklep był moim ulubionym tam a teraz tu. Ceny i oferty zbliżone. Taniej niż w innych sklepach z podobna oferta a dla poszukiwaczy zawsze coś się znajdzie. Potrzeba czasu na wyszukiwanie po dostawach lub po określeniu czego naprawdę się chce. Można znaleźć perełki nigdzie niedostępne lub artykuły oryginalne czy designerskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie w Centrum Janki otworzyli nowy salon TKMaxxa, jest super! Trzeba poszukać, ale znaleźć można świetnie artykuły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DagaDaga
Hej, w TK Maxie można naprawdę się obkupić. Dopiero się dowiedziałam, że można tam kupić też książki po angielsku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam w TK Maxxie kurtkę i piękne świeczki :) liczę, że jak wrócę tam kolejnym razem to znów znajdę coś niepowtarzalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×