Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KLEOPATRA EGIPT

Tylko zakompleksione paszczury twierdzą że siwiec jest brzydka

Polecane posty

arweeno czytałam twoje posty na erotycznym gdzie sama piszesz że jesteś dupodajką dajesz każdemu wielu cie miało nie pisze ze zeszmaconymi scierwami które ćpaja i jebią je manele za przystankiem to poniżej jakiejkolwiek godności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszesz, ze to
twój sobowtór więc co tu rozumieć? używasz słowa którego znaczenia nie znasz i potem masz pretensje że ktoś coś źle interpretuje aha i jeszcze jedno telefon niczego nie przekręca. zejdź na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna dark 666
polecam psychiatrę:))) hahahahahaha dawno się tak nie uśmiałam, co a margines:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna dark 666
"DWUCH" muahahahahahahahaha leżę i kwiczę:D hej "ślicznotko" napisz więcej o sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna dark 666
hahahahahaa jakaś ty śmieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze z telefonu debilko i wszystko przekręca czytaj ze zrozumieniem tłuku a potem pisz swe wywody do roboty się weź idz zbierac liście i smiecie na ulice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna dark 666
Egipt co ma z tobą wspólnego? Habibi stamtąd ci dzieciaka machnął? za taniego wzięłas i bez gumki przyszedł? To chyba syfilisem też zaraził bo na mózg się podobno rzuca. Buziaki dla córeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez kitu zazdrosne szmaty sa najgorsze nawet nie staram się tego zrozumieć to chore naprawde piękne kobiety niedługo zaczną się bać wychodząc na ulice bo taka chora zaślepiona jadem i nienawiścią ohydna szmata może zabić oblać kwasem takie gówna powinno sie zamykac strach sie bać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Egipt mówiona na moja rodzinna miejscowość a jako najpiękniejsza dupeczka okolic kraju kontynentu i swiata dostałam ten pseudonim kto jest z okolic ten wie kim jestem i jak mi się powodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och jakie to smutne
Kleopatra twój idealny jak ty telefon nie poprawia błędów? jak to możliwe? Czy może w którymś z tych 5 języków którymi władasz wyraz "dwóch" pisze się inaczej? jedyny język którym władasz poprawnie to zwykła "łacina" bo nawet z polskim masz problemy, jaśnie pani idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój facet i ja poczeliśmy małą po ślubie co was wprawiło w osłupienie biorąc pod uwage że to wy lapiecie facetów na dziecko a oni pewnie nieliczni się z wami zenią a i tak dupcza za plecami i to mój mąz latał za mna z nie ja za nim trzeba się cenić to facet ma biegac za kobieta a nie na odwrót jak w waszym przypadku padliny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hisxzpanki szybko się starzeją
i robią się z nich kloce. Tobie Kleopatro troszkę więcej samokontroli proponuję, bo prawda jest taka, że załapałaś faceta na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och jakie to smutne
" idź zbierać śmiecie na ulice" a co to są zbierać śmiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory ale nie będe pisać taktownie i zachowywać klasy bo dle takich gówien sa tylko obelgi łacina i wyzwiska :)dziękuje później się odezwe szmaty hejka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna dark 666
Ja nikogo nie łapię na bachora bo jestem za młoda na bachory ty durna, stara gruba babo! Plebsie bez szkoły. Prostaczko z gminu- czym się mamunia zajmowała? Aż szkoda tej twojej żałosnej córki, bo wyrośnie na takie same gówno jak i ty. Szkoda mi jej naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxtoamas
no a dałnice jak zwykle jak nie maja sie czego czepić będą wyszukiwac choć jednej nie takiej literki haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna dark 666
Jak ona ma nie robić błędów? Wykształcenie żadne, do szkoły toto chodziło jak za karę. W domu nie było książek ani prasy- gdzie ten tłumok miał się nauczyć pisania PODSTAWOWYCH WYRAZÓW? To jest błąd na poziomie dziecka z trzeciej klasy szkoły podstawowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna dark 666
dxtomas- akurat pewne rzeczy pisze się odruchowo. To nie jest trudny wyraz, tyklo podstawowy- jak ten tłuk się zastanawia jak się pisze "dwóch" to musi mieć IQ scylujące między 65- 70. Taka prawda. Żal i tyle cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxtoamas
joanna dark zastanów się co piszesz widac jakim człowiekiem jestes obrażając niczemu winne dziecko jesteś zwykłą szmata i zgadzam sie z autorką bo jeśli macie coś do siebie to wygarnijcie to sobie bo to nawet zabawne ale w żadnym wpisie kleopatry nie doczytałem żeby obraziła czyjes dzieci albo rodziców jesteś dnem co z tego że mloda jak jestes totalnym dnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna dark 666
To nie jest literówka tylko karygodny, rażący błąd- DEMASKUJĄCY ANALFABETĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna dark 666
Nad jej dzieckiem to ja się lituję- strach pomyśleć co ta baba jej robi ( o ile to dziecko istnieje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beacia s.k
głupia debilko zjebana życze ci żebyś nigy nie miała dzieci bo widac że patologia a znając takie szmaty to złapiesz kogoś na nie co za muł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxtoamas
podejrzewan że jej dziecko ma jak w bajce bo czytałem jej inne posty w których pisała także o dzieciach szkoda ze ty nie miałas takiej matki pewnie wychowałaś sie w patologii jakiejś melinie i swojemu dziecku zafundujesz to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdsfs
a co to, trudne sprawy czy co? Ale polska mlodziez schodzi na psy, za moich czasow jeszcze tak nie bylo a najzabawniejsze jest to, ze nie skonczylam jeszcze 30stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna dark 666
Niemożliwe, żeby miało "jak w bajce" jeśli matka to kołtun, prostaczka i hetera. W dodatku wtórna analfabetka. Jest niedojrzałą osobą, niezrównoważoną emocjonalnie. Po tych wypocinach każdy sąd odebrałby jej dziecko. Uważam, ze ktoś powinien ją prześwietlić- opieka społeczna itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weż wypierdalaj wieśniaku dzieci będzie się czepiaćco za troll kurwa nie mieści się w głowie jak można się przypierdalac do kogoś dzieci i rodziców co za tułman jebany jak nie masz sensownych argumentów to sie nie wypowiadaj jak masz obrażać nieznane ci osoby przedtem wkurwiało mnie to co pisze kleopetra ale teraz widze że naprawde pełno takich śmieci jak ty i niczemu już się nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna dark 666
cześć Kleopatra- p co ci drugi nick? Głupota niestety jest druzgocąca- "kogoś dzieci" - CZYJEŚ DZIECI ... NAUCZ SIĘ PISAĆ, DO PODSTAWÓWKI WRÓĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna dark 666
No cóż, dzieciaka szkoda. Taka matka jak się będzie starzeć i tyć to się będzie wyżywać na dorastającej córce- taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wukurwiaj stąd szmatławcu po jej wypowiedziach wnioskuje że pewnie miała przesrane ze względu na urode bo już nie raz miałam do czynienia z takimi żałosnymi zazdrosnymi paszczakami i niejedno w życiu widziałam a takie kobiety z zawiści są zdolne do wszystkiego nie dziwie się jej wcale a dziecko pernie ma jak pączek w masle choloto wynoś się lepiej i bardziej nie pogrążaj po twoich wpisach to ciebie powinni zamknąć i wysterylizować żeby żedne dziecko nie skazywać na takiego zjeba kurwa co za oszolom ide stąd w pizdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×