Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdfdsfdsfs

Czy slowa szczerosc, lojalnosc i oddanie naprawde juz nic nie znacza?

Polecane posty

Gość fdfdsfdsfs

Czy teraz wszyscy zdrazaja i kombinuja na boku? Nie wiem, moze ja jestem z innego swiata, ale jak ja juz sie oddaje to na maksa. Dla mnie nie ma czegos takiego, jak niewinny flirt, to jest zaprzeczenie samo w sobie bo flirt ma zawsze jakis podtekst. Ale mam wrazenie, ze takie kombinowanie na boku, brak lojalnosci sa coraz bardziej spolecznie akceptowane i bardzo mnie to doluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakochanaPoUszy93
Niestety takie są wzorce społeczne, też nad tym ubolewam. Jednak są jeszcze szczere i lojalne osoby i takiej Tobie życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Architekt_80
Ja na szczescei tez jestem zinnej planety. Swiat schodzi na psy. Wszytko jest teraz prostsze, szybsze, latwiejsze. Przez to malo kto sie nad czymkolwiek zastanawia i docenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skaakanka
Zgadzam się - oprócz niewinnego flirtu - flirtować lubię i nie przekraczam granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Niestety takie są wzorce społeczne" xxx Nie wiem, gdzie mieszkasz/żyjesz, ale moje otoczenie ma zupełnie inne wzorce społeczne. To, o czym pisze autor, to margines a nie ogół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak, tak :D Sorki :D "Ałtorze", jesteś zupełnie inny, niż reszta świata i wiesz... ...twoje poczucie człowieczeństwa, jak i wrażliwość duchowa stoją na znacznie wyższym poziomie, niż reszty społeczeństwa, tak brudnego, plugawego i co tam jeszcze ci do głowy przyjedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milosc,Wiara i Radosc z Zy

Wystarczy poczytaj Bilblie i uwierzyć w Milosc i dawac  ja każdemu i  bez umiaru 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MojaJa

Też jestem z innej planety i brzydzę się tymi zdradzieckimi egoistycznymi sprzedajnymi ludźmi.Tylko najgorsze jest to że tacy rządzą światem,wykorzystują w pracy i w życiu  i żerują na takich jak my.Potem płacimy depresją, nieufnością i samotnością (bo nawet poznać kogoś się nie da bo wszyscy tylko seksu i odważnych fotek szukają-zalamka).Ja żyje dewizą "traktuj bliźniego swego jak siebie samego" i już wiele razy zostałam oszukana w polsce.Czasem chciałabym być su''ka jak inni ale nie umiem się zmienic..i nie chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×