Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Amberrrosaoeoeoe

JAK MOŻNA myć włosy codziennie?!

Polecane posty

Gość Amberrrosaoeoeoe

no jak ? ja bym ochujała gdybym musiala to robic codziennie, bo ja jak myje to 2x pod rząd i pozniej 10 minut siedze z maską na włosach pod prysznicem.i nie susze tylko czekam ok 2h az same wyschną. dzieki temu mam ładne, gładziutkie i blyszczace wloski :) po drugie gdybym myła codziennie to po 2 miesiącach bym była już chyba łysa. ja myje włosy 2x w tygodniu. sobota/niedziela i w srodku tygodnia.czesciej nie wymagaja bo mi sie tak nie tłuszczą. I nie gadajcie ze mimo to mam je brudne i smierdzące bo są zanieczyszcenia w powietrzu. Mieszkam w niewielkim miescie wiec tu nie ma takiego stezenia spalin jak np w Warszawie. Ale to chyba nie ma nic do rzeczy bo jak bylam w Londynie to tez mylam 2x w tygodniu. I kiedys jak przyszłam do chłopaka i mialam wlosy umyte w srode a byla sobota wieczór i lezelismy na łozku to on wwąchiwal sie w moje wlosy i mowil ze slicznie pachną :D nie byly tluste ale pierwszej czystosci tez nie :D takze wiecie... wspolczuje tym co myją codziennie i nie wierze ze MUSZĄ wsyatczy sie przemeczyc i myc chociaz co 2 dni, miesiąc i spokojnie przyzwyczaicie skore głowy... i w ogole zauwazylam ze wszystkie laski ktore myja wlosy tak czesto maja pol z tego wlosow co ja albo i mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fskvnosdvfs
a jak można chodzić w tłustych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość para pomyleńców
ale dziewczyno, o co ci chodzi? Ja myję raz na miesiąc - lepsza jestem od Ciebie! Wygrałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddssdd
a jak mozna nie myć??? Przeciez wciągu dnia chodzisz i się pocisz, na włosach gromadzi sie łój, ludzie z którymi się spotykasz nówiąc plują na ciebie drobinkami śliny która zatrzymuje się na twarzy, dłoniacg, włosach, podobnie spaliny i brud , syf, kiła i mogiła przyczepia się do ciebie w ciągu całego dnia... jesteś obleśna jak nie myjesz włosów, to zupełnie tak, jakbyś w ogóle się nie myła, albo umyła tylko 1 noge a drugiej nie :-O Ja mam włosy do połowy pleców i codziennie je myję jak biorę prysznic. Poza tym przed kąpielą 1h biegam na stepperze więc jestem przepocona. Gdybym jednak nie ćwiczyła to i tak bym je myła z wyżej wymienionych powodów! WSTYDŹ SIĘ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fskvnosdvfs
tłuste włosy bardziej wypadają, więc jakby nie myły co dzień, to wtedy by pewnie miały 1/4 tego co ty masz. każdy ma inne włosy. akurat bardzo często te cieniutkie się szybko przetłuszczają. i akurat częste mycie nie ma nic do tego jak dużo ma się włosów, bo to już sprawa genetyki (pomijam sytuacje gdy ktoś ma problem z wypadaniem włosów z różnych względów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rilastillla
ja mam naturalne ladne blyszczace wloski myje je szamponem bez silikonow i gowien, do tego odzywka w wodzie naturalna, raz na miesiac maska i jakos idzie myc wlosy codziennie a myje bo mam grzywke i po spaniu nie da sie ich ulozyc teraz je scielam do lopatek wiec jest luzik a jak byly do pasa to denerwowalo mnie to, myje codziennie lub co drugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jriwioejewokf
Ja myję włosy codziennie bo muszę. Czasami co drugi dzień, ale wtedy na drugi muszę miećzwiązane. Umycie głowy po przyjściu z pracy nie jest dla mnie problemem. Lubię być czysta i pachnąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitka alicja33
ja 2 razy w tyg a powinnam codzien juz na drugi dzien nie sa takie jakbym chciala amm tluszc masakryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amberrrosaoeoeoe
nastepna pojebana :D wyobraz sobie ze ja sie praktycznie w ogole nie poce ;) nawet w lecie poce sie tak minimalnie ze nie potrzebuje antyperspirantu. Całe cialo myje codziennie pod prysznicem , a włosy zwiazuje w kok zeby nie zmoczyc. i 2x w tygodniu myje wlosy. NIGDY nikt mi nie powiedzial ze jestm brudna czy ze smierdze. NIGDY NIGDY NIGDY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewe lewe loff
przecież to od włosów zależy. ja mogę nie myć swoich nawet i 4 dni a są w niezłym stanie, moja koleżanka po kilku godzinach ma smalec na głowie. co kto lubi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amberrrosaoeoeoe
dodam też, że nie robię kupy, nie puszczam bąków... a wy pojebańce pewnie sracie pod siebie ciągle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jriwioejewokf
Dwa razy w tygodniu? O fu... higiena odchodzi w zapomnienie widzę. Zasrmodzi się taka perfumami i myśli, że to godny substytut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze....
jak siedze w domu to nie myje, alke jak mam wyjsc to zawsze myje, nawet codziennie, po prostu dziwnie bym sie czula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość para pomyleńców
cała się kąpiesz codziennie, ubranie zmieniasz codziennie - wszystko się brudzi, tylko nie włosy... Jasne! :D A jak ci ptak nasra? :P Deszcz napada? Śnieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amberrrosaoeoeoe
pozatym kazdy szmapon chocby nie wiem jak "naturalny" to chemia i nie mam zamiaru łądowac tej chemii codziennie chuj wie po co na włosy :O wystarczy ze je farbuje, to juz je męczy, robie to co 1,5 miesiaca i jakbym myla codziennie to musialabym chyba co tydzien farbowac bo by sie zmywalo. nieskromnie dodam, ze chlopaki za mną dosłownie szaleją od zawsze :) wiec gdybym byla brudasem to napewno by tak nie bylo !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myje co 4 dzien a w tym
tygodniu umyje po 7 bo nigdzie nie wychodze, i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekna Magda
ludzie jeśli macie łojotok to idźcie do lekarza bo to jest chore aby się pocić jak dzika świnia, niezłe z was brudasy skoro musicie myć się 2razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amberrrosaoeoeoe
deszczowka zdrowa dla wlosow ;) jak by mi ptak nasrał itp to bym umyla chyba logiczne. Ale mam czyste, nietłuse, sypkie włosy nawet przy skorze glowy po kilku dnich od umycia. i nie smierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze myc wlosy codziennie,wzglednie co 2-gi dzien ale znam takich co nie myja po kilka dni i ich wlasy wygladaja normanie i swiezo. wiec to od wlosow zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można nie myć włosów codziennie? Myjesz codziennie całe ciało? Przecież się nie pocisz. Proste: dla odświeżenia. Dwa razy w tyg. to bardzo malutko. I jeśli masz w miarę gęste włosy to powinnaś zauważyć, że osadza się na nich nie tylko brud, ale chociażby przyjmują rozmaite zapachy. I w Twoim czyściutkim mieście kurz nie istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtireioetjeroi
Autorka to jakaśpojebuska, lepiej zignorowaćtemat ;) Nie myjmy się w ogóle, przecieżto sama chemia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o z pewnoscia deszczowka
zawierajaca kurz, pyl uliczny, metale ciezkie, jest zdrowiutka dla wlosow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myje co 4 dzien a w tym
I myje wlosy co 4 dzien tak rzadko, ze dzieki temu przestaly mi sie tak szybko przetluszczac. Pewnie troche sie kurza. Trudno. Wazniejsze jest zeby przesadna higiena nie naruszyc bariery ochronnej skory i wlosow. Latem myje czesciej bo nie moge wytrzymac, ale mycie wlosow codziennie to ciezka przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o z pewnoscia deszczowka
to nie jest od razu lojotok, niektorzy po prostu maja tlusta skore :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdvdvdvd
Ale jesteś idiotką jeśli myslisz, ze sie nie pocisz :-D KAZDY się poci, bo to naturalna wymiana gazowa w organizmie :-O jakbyś się nie pocila to byś nie zyła :-O o matko, co za dzieciaki tutaj siedzą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfjdjxjfk
Jak można być takim debilem, żeby uważać, ze rzadsze mycie włosów spowoduje mniejsze przetłuszczanie się włosów. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amberrrosaoeoeoe
osoba powyzej ma absolutna racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość para pomyleńców
choćby spójrz na samochód który wyjeżdża z myjni - lśni. Pojeździ trochę i już po przetarciu palcem maski widać spaliny. Jak przejdziesz sobei ulicą to myślisz że co na twoich włosach zostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amberrrosaoeoeoe
I myje wlosy co 4 dzien tak rzadko, ze dzieki temu przestaly mi sie tak szybko przetluszczac. Pewnie troche sie kurza. Trudno. Wazniejsze jest zeby przesadna higiena nie naruszyc bariery ochronnej skory i wlosow. Latem myje czesciej bo nie moge wytrzymac, ale mycie wlosow codziennie to ciezka przesada ta osoba ma absolutną racje a nie wiecie ze sebum to naturalna najlepsza odzywka i ma dzialanie antybakteryjne? nie mowie o tym jak ktos ma olej na wlosach tylko jego cienka warstwa niewidoczna czyli taka jaka mam po tych kilku dniach :D tak praktycznie sie nie poce w senisie ze nie mam plam pod pachami, ani nie widze u siebie kropelek potu. cała moja rodzina myje wlosy tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×