Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Amberrrosaoeoeoe

JAK MOŻNA myć włosy codziennie?!

Polecane posty

Włosów nie trzeba myć codziennie.. co wy mówicie..! Codzienne mycie włosów strasznie je niszczy a jeśli ktoś nie ma przetłuszczajacych się nie ma potrzeby mycia codzień.. Co drugi dzień jest dobre.. Poza tym to prawda ze jeśli włosy się przetłusci kilka razy potem będą mniej się przetłuszczały w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o z pewnoscia deszczowka
o olejowaniu juz pisalam, do wlosow cienkich i delikatnych dobry bedzie "lekki" olej np z pestek winogron. chociaz to tez zalezy jaka strukture maja wlosy. ale nie wiem czy przy aktywnym lojotokowym zapaleniu skory bym polecila olejowanie, trzeba najpierw znormalizowac lojotok i stan zapalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myje co 4 dzien a w tym
Wiesz co mam caly zeszyt :) Moge jedna mieszankje wzmacniajaca wpisac, krotka' 3 lyzki lisci lekarskiej, 3 lyzki pokrzywy i 3 lyzki rozmarynu zalac wodka. Trzymac 2 tyg w cieplym miejscu - zapobiega lupiezowi, wypadaniu i lysieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myję bo trenuję
ja stosuję olej kokosowy i świetny jest, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarskiej- co?
do laski co 4 dni ma syf na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o z pewnoscia deszczowka
o super, dzieki :) i to jako wcierka? a ile tej wodki tam ma byc? a co do tej wody brzozowej, naprawde polecam tani bardzo i fajny sposob tylko omijajcie szerokim lukiem ta wode z rossmanna, najlepsze bedzie z malwy albo z barwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o z pewnoscia deszczowka
kokosoy dla niektorych moze byc za ciezki, ale tez jest dobry. dobrze odzywia skore glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myje co 4 dzien a w tym
Powiedzialam, ze wlosy myje 4 dnia bo inaczej mam z nimi problemy. Nie tlusci mi sie skora glowy. Myje sie wystarczajaco czesto. Biore codziennie prysznic, latem dwa. Ale skoro Ty mnie wyzywasz od brudasow, to ja moge powiedziec, ze skoro sie pocisz jak swinia, takze na glowie, to tez moge Ci dociac. Musisz oblesnie wygladac, taka spocona, ociekajaca i smierdzaca. Wyobrazam sobie Ciebie jako jeden wielki tlusty zlepek lupiezu, martwych komorek, strakow wlosow i grzyba, myjacy sie co chwile, bo inaczej smierdzi tak, ze wszyscy uciekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjfhhssksjskkskksks
ja myję co drugi, czasem nawet co trzeci dzień. myjąc częściej zwariowałabym, bo mam bardzo geste i długie włosy, po umyciu suszę suszarką i prostuję, cały proces zajmuje ok. godziny i nie jest to najfajnieszy czas;/ bo prostowanie jest zwyczajnie nudne i monotonne, ale niestety muszę to robić, bo inaczej wyglądam jakby mnie piorun trzasnal;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o z pewnoscia deszczowka
jesli na glowie ci sie robi siano to znaczy ze wlosy sa przesuszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myje co 4 dzien a w tym
Nie jest napisane, mysle, ze pewnie pol szklanki do szklanki max, na pewno zeby przykrylo - ja nie wszystkie wyprobowalam, ale zrodlo ze tak powiem sprawdzone Obrac 1 cebule sredniej wielkosci, drobniutko pokroic, zalac 1/2 szk;. rumu, po 24h przecedzic, plynem nacierac na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o z pewnoscia deszczowka
a myslisz ze mozna dac spirytus spozywczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myje co 4 dzien a w tym
U mnie jest tylko jeden spirytus w sklepie, mysle ze raczej spozywczy :D W kazdym razie ja tego uzylam, pewnie na wodce tez moze byc, ale w razie w spytaj w aptece jaki dobry na wcierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty od 4 dni
od ciebie to dopiero musi jebac- cebula tez.. idę zwymiotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o z pewnoscia deszczowka
zazwyczaj w kupnych jest alkohol denat.a on z tego co wiem ma od 70% wzyw, spozywczy spirytus ma okolo 95% o ile dobrze pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty od 4 dni
rąk też nie myjesz no maskara co za brudas a jedzie komus ze sie czesto myje i jeszcze cwiczy jebana hipokrytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myję bo trenuję
mozesz sobie mnie wyobrażać jak tylko masz ochotę, mam to w dupie kretynko- brudasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o z pewnoscia deszczowka
masz jeszcze jakies przepisy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myje co 4 dzien a w tym
O tak, caly zeszyt i wiele ksiazek na ten temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myje co 4 dzien a w tym
Zmykam, bo smierdzi tu potem tej wariatki ze strakami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK KTOS TU
MA STRAKI TO RACZEJ TAKA OS CO MYJE CO 4 DNI NIZ CODZIENNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe dobree
właśnie chciałam napisać, taki brudas a się burzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe dobree
cebula na łeb i do wyra- współczuje twojemu facetowi, jeśli jakiś cię zechciał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś ma problemy z włosami, to się cieszy nawet, jak cebula mu pomoże, a poza tym po użyciu wcierki myje się głowę... tak samo jak po masce, oleju czy innych cudach. I też nie polecam myć częściej niż co drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznie-brudas nie zmywa
17:18 [zgłoś do usunięcia] A ja myje co 4 dzien a w tym Nie jest napisane, mysle, ze pewnie pol szklanki do szklanki max, na pewno zeby przykrylo - ja nie wszystkie wyprobowalam, ale zrodlo ze tak powiem sprawdzone Obrac 1 cebule sredniej wielkosci, drobniutko pokroic, zalac 1/2 szk;. rumu, po 24h przecedzic, plynem nacierac na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amberrrosaoeoeoe
dodam ze lonowych nie myje nigdy chodze zapuszczona jak szmaciara zrobily sie koltuny ze az mi do dupy wchodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, może po natarciu na noc lepiej działa :) w końcu to lekarstwo, lekarstwa nie zawsze są smaczne / pachnące. Można umyć włosy rano przed pracą, a ewentualny facet będzie musiał wytrzymać :P Też używam ziółek ale tylko przy niektóych widać efekty, ale zgadzam się, że często pomagają lepiej niż drogie kosmetyki A deszczówką bym obecnie nie myła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do calluny
a co konkretnie stosujesz- z tych skutecznych rzeczy ;) z góry dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×