Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beata27

Dj na wesele sierpień 2013 woj. mazowieckie

Polecane posty

Gość beata27

Dj na wesele sierpień 2013 woj. mazowieckie Kogo polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na naszym weselu grał dj Maciej Wilkanowski. Potrafił świetnie rozkręcić nasze wesele, zawsze uśmiechnięty i miły dla gości. W mojej opinii można go śmiało polecić na każde wesele. Tutaj masz jego adres strony internetowej: http://www.djnaimpreze.info/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj masti wesela,poprawiny
Usługi DJ-skie Wesela,Imprezy Okolicznościowe,całe Polska Pełna oprawa muzyczna jako Dj wraz z jednoczesnym prowadzeniem przyjęć jako prezenter i wodzirej. Z ogromną przyjemnością poprowadzę Państwa Wesele i postaram się aby ten najważniejszy dzień w życiu był tym niezapomnianym i najszczęśliwszym. To bedzie Wasz wieczór, a ja dołoże wszelkich starań aby stał sie cudownym przeżyciem Potrafię sie dostosowac do każdych wymogów klienta. Gram muzyke wszelkiego rodzaju a także wybrana przez Państwa Specjalizuję się w oprawie muzycznej i oświetleniowej oraz w prowadzeniu imprez typu: - Wesele\Poprawiny - Imprezy Integracyjne i okolicznościowe - Studniówki i 18-ki - Bale sylwestrowe - Bale karnawałowe - Bankiety Moje atuty to: - wieloletnie doświadczenie, pasja muzyczna - bardzo duża znajomość trendów i gatunków muzycznych - bogata płytoteka - markowy sprzęt (konsola dj-ska,nagłośnienie,oświetlenie) - indywidualne podejście do każdego klienta dopasowane w 100% do jego potrzeb - elastyczna oferta cenowa - pracuję z mikrofonem na życzenie wszelkiego rodzaju konkursy, zabawy, karaoke, oczepiny itp. Zasięg działania: -teren działania to cała Polska Szczegóły: Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Proponuję spotkanie na którym porozmawiamy i uzgodnimy Państwa oczekiwania. Utrzymujemy stały kontakt do dnia ślubu. Uwaga:Aktualnie cena promocyjna. Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie , proszę o kontakt. 783-830-424 Dj. Masti www.masti.beepworld.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnoniaba
Zadnego nie polecam bo jeszcze dobrego nie widziałam zeby dobrze rozbawił gosci, moge kilku odradzic ale skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruchna
a ja znam jednego, który potrafi rozkręcić największych sztywniaków, u mnie na weselu grał dj Flesh z http://djnaimpreze.info/ nienawidzę disco polo, ani popu, więc u nas na weselu mógł grać tylko dj i spisał się świetnie, muzyka była rockowa i parkiet cały czas był pełny, w dodatku cena nie była wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jets to już Playdjs, a nie FleshAgency, ale równiez moge ich polecić, bo imprezy chłopaki robią świetne! oprawa muzyczna i tehchniczna, ogólnie światła sprzęt mają bardzo dobry. Ja byłam na weselu gdzie grał dj Irek i Robert super rozkręcili gości, każdy sie bawił na parkiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×