Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
hiszpanin

Dzisiaj tylko tyle jadłem a wy?

Polecane posty

Już wam mówie o 07:35 - dwie kanapki z szynką, serem, sałatą pekińską, sosem angielskim, majonezem, papryką oraz trzy rogale seven days i delicje z milki oraz czekolade bąbolade z alpen gold o 8:15 - zupa pomidorowa, landrynki z goplany (cukierki lodowe) o 9:15 - wyszedłem na kebab o 11:10 - obiad (ryba/panga/, ziemniaki, buraczki) o 12:00 - zupa pomidorowa o 13:00 - hamburgera i lody truskawkowe o 14:30 - kanaki z białym serem i kakao o 15:00 - ptasie mleczko z wedla o 15:15 - 25 pączków od sawickiego o 15:30 - sernik z kokosem ze sklepu złoty kłos o 16:00 - takie ciasto jadzia ze sklepu dom chleba o 16:30 - takie dobre kokosanki ze sklepu piątka o 17:00 - hot dog amerykański z sosem chilii o 17:30 - zupa pomidorowa o 18:00 - pizza z serem, szynką i pieczarkami o 19:00 - lody shake Oprócz tego wypiłem dzisiaj 3 kawy, 2 tigery, 2 pepsi, 12 herbat. I niedawno zjadłem kanapki z pasztetem drobiowym, 3 jajka na miękko, kanapki z bekonem z bobrownik oraz śledzie w sosie musztartowym i wypaliłem całą paczke papierosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×